Komentowana treść: Digibooster Professional demo-beta
[#1] Re: Digibooster Professional demo-beta
Program aktualnie działa(...)



Dobry żart. ;) Wiesza się przy próbie wczytania jakiegokolwiek DBMa. Domyślnie przyjąłem, że DigiBoosterPro powiniem wczytywać DBMy. Nie wiem - może mam zbyt wysokie wymagania. Później spróbuje wczytać JPEGa albo PNGa jeżeli DBM to zbyt wymagający format. ;)



Możliwe też, że to tym charakteryzje się wersja demo. Zazwyczaj wersje demo programów mają zablokowana opcję SAVE. No a DigiBoosterPro DEMO może ma zablokowane LOAD. :D



Duże brawa dla osoby testującej. Nawet nie spróbowała wczytać DBMa...
[#2] Re: Digibooster Professional demo-beta
Wersja 68k - to samo. :( Ale to przeciez wersja BETA. :)
[#3] Re: Digibooster Professional demo-beta
W odpowiedzi na komentarz #2


Bez DBMów (czyli podstawowego formatu) to ledwo ALFA może być. Beta to jest już wersja do testowania, a tam przecież nie ma nawet czego testować. :)



A tak na serio to ja myślę, że to jest jakiś wypadek przy pracy. Może przy krojeniu wersji demo coś się takiego porobiło niechcący, że się wiesza na DBMach. :) Jeżeli tak to pewnie zaraz zobaczymy poprawioną wersję demo.
[#4] Re: Digibooster Professional demo-beta
hah, tylko co w tej wersji takiego nowego? chyba to, że się wiesza. ;)
[#5] Re: Digibooster Professional demo-beta
Ma w końcu obsługę sampelków stereo?
[#6] Re: Digibooster Professional demo-beta
W odpowiedzi na komentarz #2


Nie ma wersji PPC. Najpierw DBPro musiałby być przeportowany na C. Niestety ta beta, (poza niewielkimi poprawkami, które każdy znający asembler byłby w stanie zrobić w 5 minut), przynosi ze sobą jedynie nowe błędy :(
[#7] Re: Digibooster Professional demo-beta
W odpowiedzi na komentarz #6


Najpierw DBPro musiałby być przeportowany na C.



Niekoniecznie...

Kiedyś z aminetu ściągałem taki programik do tłumaczenia źródeł m68k na kod PPC, nawet coś mi się udało za pomocą tego przetłumaczyć z m68k na PPC, i zasemblować...



;)



Swoją drogą w tym przypadku stwierdzenie "przeportowany" jest nieadekwatne. Bardziej pasuje: "napisany od nowa" ;)



Przydałoby się jakieś narzędzie do tłumaczenia binarek m68k na binarki PPC. I to jest do zrobienia.

Skoro da się w locie, z tak dobrymi rezultatami...
[#8] Re: Digibooster Professional demo-beta
W odpowiedzi na komentarz #7


Narzędzie byłoby fajne, ale niekoniecznie legalne ;)
[#9] Re: Digibooster Professional demo-beta
A to czemu ? Przeciez i w jednym i drugim przypadku chodzi o produkty jednej i tej samej firmy (no prawie )
[#10] Re: Digibooster Professional demo-beta
W odpowiedzi na komentarz #1


load w DB to chyba działa (po wgraniu dbm i xm pokazaly sie sample) ale potem program wpada w jakąś nieskonczoną pętlę i wisi



btw. mógłby ktoś podesłać mi plik z oryginalnej dyskietki z DB pro bo zmieniłem dysk a moja dyskietka się zgubiła (ostały się jeno opakowanie i kartka z kodami)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem