Komentowana treść: AMIGIFT 1.0
[#31] Re: AMIGIFT 1.0
W odpowiedzi na komentarz #28


No dobrze, świetnie, ale co to ma do rzeczy?

Jeśli już, to uznanie należy się autorowi, który stworzył taki program, a nie komputerowi na który powstał...
[#32] Re: AMIGIFT 1.0
W odpowiedzi na komentarz #28


A teraz moga sciagac ale z ogladaniem bedzie problem, wiec kolejna porcja owieczek sprzeda swoje amisie;)
[#33] Re: AMIGIFT 1.0
W odpowiedzi na komentarz #29


Trzeba kliknac na "Search". Ja na poczatku wciskalem Enter i tez mi nic nie znajdywalo. :D Warto takze przelaczyc na dana kategorie (audio, video, itd.) - wtedy szybciej szuka.
[#34] Re: AMIGIFT 1.0
W odpowiedzi na komentarz #27


z GGUA w pewnym sensie. byłem 2 razy m.in. na ostatnim.



już przystępuję do pracy, idąc za twoimi wskazówkami.

jasteś na GG?

[#35] Re: AMIGIFT 1.0
W odpowiedzi na komentarz #31


Tak - ja juz sle maila do autora z podziekowaniami i zapytaniem o natywna wersje dla AmigaOS4! :)
[#36] Re: AMIGIFT 1.0
W odpowiedzi na komentarz #33




No ja naciskam na "Search" tylko nic mi nie znajduje. Zaznaczam kategorie, wpisuje nazwe ktora szukam i nic nie znajduje. Ja mam ten problem ze korzystam z proxy. Nie wie ktos jak ja mam tam poustawiac? Ja chyba mam gdzies blad przy jakims serwerze, bo polaczyc sie moge.
[#37] Re: AMIGIFT 1.0
W odpowiedzi na komentarz #30


a masz w client/main/daemon zaptaszkowane Lunch on startup?

po czym poznać że już jest gotowy do szukania? klikasz na button Connect?

u mnie tylko Connect, Transfers i Setting są aktywne, a w głównym oknie w textfield jest komunikat Running the Daemon, please wait... i tak czeka. ale nie wisi bo można go w każdej chwili wyłączyć i prefsy w tym czasie też można edytować.
[#38] Re: AMIGIFT 1.0
W odpowiedzi na komentarz #28


Wiele osob z powodu Kazaa sprzedalo Amigi!



Hehehe. Żeby mieć Kazaa to nie trzeba sprzedawać Amigi tylko kupić peceta. :) Ale masz rację - wiele osób nie rozumie, że te dwa jakże różne komputery mogą stać obok siebie i się nie gryźć. Baaa - potrafią nawet całkiem sprawnie współżyć przy odpowiednim okablowaniu.
[#39] Re: AMIGIFT 1.0
W odpowiedzi na komentarz #38


"Zeby miec Kazaa" wystarczy zainstalowac AMIGIFTA. :)



"dwa jakze rozne komputery" - dla mnie jest tylko jeden komputer, reszta to sprzet AGD
[#40] Re: AMIGIFT 1.0
W odpowiedzi na komentarz #37


"w client/main/daemon zaptaszkowane Lunch on startup?" - dziala i tak i tak



"po czym poznac ze juz jest gotowy do szukania? klikasz na button Connect?" - gosc gada "Welcome" i pojawia sie napis "Ready"



"w glownym oknie w textfield jest komunikat Running the Daemon, please wait" - tez tak mialem! Prawdopodobnie Daemon nie moze polaczyc sie z ktoryms z protokolow - uzywasz opcji "Save to Disk" po dokonaniu zmian?
[#41] Re: AMIGIFT 1.0
W odpowiedzi na komentarz #40


tak, klikam "Sawe to Disk", mam zaptaszkowane Lunch on startup, bo jak nie zaptaszkuję to krzyczy "Could not connect to the Daemon! It is Running?.." w protokołach mam włączone tylko FastTrack.
[#42] Re: AMIGIFT 1.0
Czy udalo sie komus uruchomic amiGifta na Pegasosie ? u mnie sie

ciagle wiesza....
[#43] Re: AMIGIFT 1.0
W odpowiedzi na komentarz #40


hej Szymek, mógłbyś mi może podesłać cały swój katalog z zainstalowanym Amigiftem?

of kos, oprócz tych empetrójek :)

może w ten sposób dojdę co jest temu mojemu...

rtea.amiga@wp.pl

Gadami/AmiGG:1185650

[#44] Re: AMIGIFT 1.0
W odpowiedzi na komentarz #32




Mozna jeszcze przekonwercic ffmpegiem albo kupic Pegaza :)



[#45] Re: AMIGIFT 1.0
W odpowiedzi na komentarz #44


Lub nowa Amige. :)
[#46] Re: AMIGIFT 1.0
Moze wie ktos jak trzeba to ustawic jak korzystam z proxy? Ja moge sie polaczyc, ale nie chce mi nic znajsc.



GG: 5405055

[#47] Re: AMIGIFT 1.0
U mnie po skonfigurowaniu program się uruchamia. Uruchamia się demon i mam okienko gotowe do pracy. Jednak po tajemniczych kilku sekundach pojawia się okienko ze śpiącym panem i komunikatem, że demon coś rehashuje (nieważne czy jest coś udostępniane czy nie). Z logów wynika, że demon nic nie robi i wszystko jest ok... co robić? Ktoś mógłby mi podesłać swój działający konfig?
[#48] Re: AMIGIFT 1.0
W odpowiedzi na komentarz #47


"okienko ze spiacym panem i komunikatem" - daemon udostepnia Twoje zasoby (katalog shares w preferencjach), popatrz na kontrolke twadego dysku - pewnie miga
[#49] Re: AMIGIFT 1.0
Wlasnie odkrylem, ze program udostepnia rowniez zasoby z katalogu "AMIGIFT:completed/"!
[#50] Re: AMIGIFT 1.0
a co z tym czatem ?

Szedlem na czat a Oni wszyscy mi tu :Entering in the room......

Co to jest??
[#51] Re: AMIGIFT 1.0
Dajcie grsies na neta prefsy co by sobie mozna było ściągnać tak bedzie najłatwiej.

Jak komuś udało się ściagnoć cos z tego to niech da znać
[#52] Re: AMIGIFT 1.0
Mi działa ale musiałem zmienić port na 1213 domyślnie jest 1214. Acha po wpisaniu nowej wartości trzeba kliknąć enter bo inaczej nie uwzględnia zmiany.

A jak daemon rehashuje to trzeba cierpliwie poczekać i będzie działać.
[#53] Re: AMIGIFT 1.0
W odpowiedzi na komentarz #49


To jest najzupełniej normalne w takich programach. Powinien także udostępniać katalog z niedokończonym ściąganiem, aby inni dossali to co już masz z tych kawałków. Po zassaniu całości powinno się ten plik zostawić w katalogu completed, no i nie wyłączać programu, z tych samych powodów co wyżej.

SirSsak. ;)
[#54] Re: AMIGIFT 1.0
W odpowiedzi na komentarz #32


Ja mam sprzętowy dekoder mpeg4 (Div-X-viD) i dzwięku mpeg1-3 ac3 wma
[#55] Re: AMIGIFT 1.0
W odpowiedzi na komentarz #48




Rozumiem czekac... ale chyba 5 minut na zrehashowanie pliku 1 KB (jednego!) wystarcza? Ile sie u Was czeka? Korzystam tylko z FastTracka... Jak wyglada log dzialajacego demona?
[#56] Re: AMIGIFT 1.0
W odpowiedzi na komentarz #45


To jest już ten nowy Moovid na OS4?
[#57] Re: AMIGIFT 1.0
btw. port 1214 jest standartowym portem komunikacyjnym Kazaa... często blokowany przez adminów w biurach :P port 80 to stronki www a 443 to kanał HTTPS ;) To tak gwoli ścisłości ... Cholernie się cieszę że takie coś wyszło w końcu na Ami!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem