Komentowana treść: AMIGIFT - poprawki
[#1] Re: AMIGIFT - poprawki
Na Pegasosie znów nie działa.... ale installer jest pokrecony.. chce instalowac swoje klasy MUI i datatypy ale da sie to ominac... moze ja coś źle zrobilem i dlatego nie działa.
[#2] Re: AMIGIFT - poprawki
W odpowiedzi na komentarz #1


Czy ktoś już zgłaszał autorowi, że na Pegasosie nie działa?
[#3] Re: AMIGIFT - poprawki
W odpowiedzi na komentarz #2


Probowaliscie zainstalowac wave datatype takie jakie rekomenduje autor? W instalatorze chyba jest cos o tym napisane. U mnie sie robi MOSowe guru zaraz po "I feel good".
[#4] Re: AMIGIFT - poprawki
A co z polaczeniem si z Sous Seek ?????

Bedzie to w koncu dzialac ?

Ktos wie ?

[#5] Re: AMIGIFT - poprawki
Z cyklu "Moje boje..." - aby instaler z poprawkami zadzialal nalezy przegrac plik GPatch z AMIGIFT-1.0.lha/amigift-1.0/Install-data/other/ do C:
[#6] Re: AMIGIFT - poprawki
A ja zainstalowałem update jednak nadal nie moge przejść pierwszego levelu, czyli: "Need version 37 of rexxsyslib.library". Ludziska pomocy!!! ;)
[#7] Re: AMIGIFT - poprawki
W odpowiedzi na komentarz #3


ja bym na twoim miejscu powyłączał te wszystkie muzyczki w prefsach i sprawdził jak bez nich program działa.
[#8] Re: AMIGIFT - poprawki
W odpowiedzi na komentarz #6




Co prawda samego AmiGifta juz odpalilem, ale jeszcze nie sprawdzalem, ani nie konfigurowalem. Co do tego rexsyslib, to gdzies milion lat temu pamietam ze mialem podobny problem. Zdaje sie ze potrzebne jest pelne archiwum i koniecznie musisz zainstalowac za pomoca installera, poniewaz sama biblioteka nie wystarczy. O ile pamietam archiwum powinno byc na Aminecie.

[#9] Re: AMIGIFT - poprawki
wielkie dziękasy dla SZAMANA i Amig_OS za pomoc w uruchomieniu AmiGIFta. macie u mnie po piwie jak się spotkamy na AM :)
[#10] Re: AMIGIFT - poprawki
W odpowiedzi na komentarz #7


Zaraz po pojawieniu sie GUI jest zwis, wiec odpada.
[#11] Re: AMIGIFT - poprawki
A jak teraz można zaciągnąć archiwum z programem bo tylko patch się downloaduje
[#12] Re: AMIGIFT - poprawki
W odpowiedzi na komentarz #11


Poszukaj na dole, po prawej stronie "ReleasedFiles".

A jeżeli nie znajdziesz to zapraszam tu: http://sourceforge.net/project/showfiles.php?group_id=89295

[#13] Re: AMIGIFT - poprawki
Moze jakas petycja do autora w sprawie MOSowej wersji AmiGifta, tzn

PegGifta :) ??
[#14] Re: AMIGIFT - poprawki
W odpowiedzi na komentarz #12


THX deez cosik na stronie jest pokręcone nawet w sekcji download, ufff :D udało się wpisałem końcówkę AMIGIFT-1.0.lha i poszło jak złoto ze switch.dl.

Mam modem ale tak mnie AMIGIFT zainteresował, że sam muszę sprawdzić na własnej amiśce :D
[#15] Re: AMIGIFT - poprawki
W odpowiedzi na komentarz #13


moze zmasowana akcja mailingowa?
[#16] Re: AMIGIFT - poprawki
W odpowiedzi na komentarz #15


No to ja nie wysle poniewaz dalej nie mam MOSa na Classicu :)

[#17] Re: AMIGIFT - poprawki
Yea :rOll: program ruszył za pierwszym razem, tylko proponowałbym a żeby autor zamiast assign AMIGIFT: zmienił na systemowe PROGDIR: i wyłączenie na starcie wymuszenia stosu TCP\IP bo kiedy nie jest uruchomiony przy starcie AMIGIFT cały system zamarza, i jak ktoś może to niech poinformuje o nowszych klassach MUI np. MCC_HotkeyString
[#18] Re: AMIGIFT - poprawki
[#19] Re: AMIGIFT - poprawki
A skąd sciągnąć bibliotekę xml2.library o której jest już przy instalacji. A w debug program twierdzi xml disabled. Pewnie z powodu braku tej biblioteki ?
[#20] Re: AMIGIFT - poprawki
W odpowiedzi na komentarz #19


Stąd:

http://prdownloads.sourceforge.net/amiga/xml2.library-1.0.lha?download

Aha, ten link jest na stronie AMIGIFTa, w odnośniku "Requeriments".
[#21] Re: AMIGIFT - poprawki
W odpowiedzi na komentarz #18


A co to za fotka i co ma wspólnego w klasami MUI?
[#22] Re: AMIGIFT - poprawki
W odpowiedzi na komentarz #15




Popieram, moze grupa Pegazowcow w PL podpisze sie pod petycja lub

wysle maile ??
[#23] Re: AMIGIFT - poprawki
W odpowiedzi na komentarz #16




Gdyby byla potrzeba przepisania programu na platforme klasyczna i

byloby to wykonywalne, to poparlbym, mimo, ze mam Pegaza..... w koncu

Amiga i Pegaz to jedna rodzina...
[#24] Re: AMIGIFT - poprawki
W odpowiedzi na komentarz #21


Z MUI nic, ale fajna nie bo ja tam jestem
[#25] Re: AMIGIFT - poprawki
W odpowiedzi na komentarz #24


Już nie, jak chcesz to na Forum w HydeParku temat sobie zrób.
[#26] Re: AMIGIFT - poprawki
W odpowiedzi na komentarz #25


Niema takiej potrzeby. A jak ktoś chce to mam GifAnim.mcc-19.4 :P
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem