Komentowana treść: Art Effect dla OS4
[#1] Re: Art Effect dla OS4
No i to może być pierwszy sensowny argument zwolenników AmigaOS4. Bo wszystkie wcześniejsze to po mnie spływały jak woda po mojej nowej obudowie Pegasosa. :) ArtEffecta bardzo lubię i jeżeli będzie on rozwijany w wersji tylko dla AmigaOS4 to będzie mi rzeczywiście smutno. To był jedyny program graficzny, który miał (a teraz to chyba nawet ma) szansę być normalnym programem graficznym na Amidze. Łzy w moich oczach byłby w stanie osuszyć tylko GIMP dla Pegasosa. :) No jeszcze może jakiś nowy program gfx pisany np. przez Kiero (gdyby dał się namówić). :):):)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem