Komentowana treść: Spotkanie GGUA - krótki raport
[#1] Re: Spotkanie GGUA - krótki raport
może są jakieś zdjęcia??
[#2] Re: Spotkanie GGUA - krótki raport
ja ze swojej strony dodam ze jutro organizuje pokaz mozilli 1.6 na amiga os 3.9. kto przyjdzie ten bedzie, piwo gratis
[#3] Re: Spotkanie GGUA - krótki raport
W odpowiedzi na komentarz #2




Jakiego emulatora uzyjesz do odpalenia Mozilli? :)
[#4] Re: Spotkanie GGUA - krótki raport
W odpowiedzi na komentarz #1


Nikt zdjęć nie robił. Nie było wiadomo czy AOne będzie. To raczej była prezentacja a nie wcześniej przygotowany i planowany pokaz.

Fajnie było zobaczyć nową Ami i OS4. Powiew świeżości. Z tego co widziałem to nowy system nie sprawiał kłopotów. A co ważne mimo znanych braków jest funkcjonalny i stabilny (ja zwisów nie widziałem, może byłem zbyt zajęty rozmową ;) )

Szkoda tylko, że nie dało się posurfować. W tym pomieszczeniu nie było sieci. A chciałem zobaczyć jak działa IB2.3.

Dzięki za miłe przyjęcie :)



[#5] Re: Spotkanie GGUA - krótki raport
W odpowiedzi na komentarz #4

No pewnie, ze nie byl przygotowany, aby wredne mosowce z okolic nie
przyszly i nie wytknely bledow...
[#6] Re: Spotkanie GGUA - krótki raport
W odpowiedzi na komentarz #5


Naprawde trudno sie bylo domyslec, ze na kolejnym spotkaniu GGUA prawdopodobnie znowu bedzie A1 i OS4? Trzeba bylo przyjechac i wytykac bledy! :)
[#7] Re: Spotkanie GGUA - krótki raport
A na czym prezentowano GrimReapera?
[#8] Re: Spotkanie GGUA - krótki raport
W odpowiedzi na komentarz #6


A to teraz trzeba sie domyslac gdzie i kiedy bedzie pokaz A1 i OS4? Gratulacje dla organizatorow.
[#9] Re: Spotkanie GGUA - krótki raport
W odpowiedzi na komentarz #8


Na historii nie uczyli Cię o tajnych kompletach?
[#10] Re: Spotkanie GGUA - krótki raport
W odpowiedzi na komentarz #9


Zebys widzial jak wyglada moja historia w szkole to nie dziwilbys sie, ze nie wiem. ;)
[#11] Re: Spotkanie GGUA - krótki raport
W odpowiedzi na komentarz #8


Jakich organizatorow? To bylo po prostu kolejne spotkanie GGUA - nikt niczego specjalnie na te spotkania nie przygotowuje! Zreszta co Ci bede pisal - najlepiej przyjedz i zobacz sam.
[#12] Re: Spotkanie GGUA - krótki raport
W odpowiedzi na komentarz #11


Łatwo Ci mówić "najlepiej przyjedź i zobacz sam". Jeśli ktoś mieszka np 300km od Gliwic i chce zobaczyć AOne, to przecież nie pojedzie w ciemno (tzn nie wiedząc czy komp będzie czy nie).
[#13] Re: Spotkanie GGUA - krótki raport
W odpowiedzi na komentarz #4


Czyżby AOS4 miał problemy z typowo Amigowym programem jakim jest IBrowse2.3? ja go na PegazieII G4 używam i działa i jak na razie nie bardzo się przekonałem do Voyagera3? Nie jestem przeciw AOS4 i chciałbym żeby był na Pegazie ale jak narazie nic szczególnego nie pokazano ( a szkoda.
[#14] Re: Spotkanie GGUA - krótki raport
W odpowiedzi na komentarz #12


Ja mam 1/3 tego co Ty, ale i tak na pale nie pojade. Zreszta dojazd do Gliwic jest beznadziejny.
[#15] Re: Spotkanie GGUA - krótki raport
W odpowiedzi na komentarz #4


Jezeli spotkanie sie odbywalo tam gdzie zwykle to internet byl... tylko go nie podlaczona jak sie domyslam ze wzgledow takich ze na pokazie nie udostepnia sie netu... domysl sie sam dlaczego...
[#16] Re: Spotkanie GGUA - krótki raport
W odpowiedzi na komentarz #14


Żartujesz? ;) Wsiadasz w osobówkę w częstochowie, wysiadasz w gliwicach, idziesz 15 minut od dworca, i już jesteś na rynku ;)
[#17] Re: Spotkanie GGUA - krótki raport
W odpowiedzi na komentarz #15


paranoja pozdrawia. betarycerzyki robia sie coraz smieszniejsze. pokaz dla mas bedzie gleboko w lesie, w partyzanckiej ziemiance, poprzedzony 3 dniowymi podchodami, aby tylko godni dostapili objawinia
[#18] Re: Spotkanie GGUA - krótki raport
W odpowiedzi na komentarz #13




Ibrowse 2.3 działa bez żadnych problemów pod OS 4.

W kafejce, w której się spotykamy jest kilka pomieszczeń,

w tym jedno przeznaczone do surfowania w necie i wypełnione

pecetami oraz ludźmi przy nich.

My nie zakłócamy im surfowania dlatego gromadzimy się w sąsiednim pomieszczeniu naprzeciwko barku. W zeszłym roku była tam dociągnięta sieć (hub w rogu pomieszczenia).

W tym roku tego nie ma. Dlaczego? Nie wiem.
[#19] Re: Spotkanie GGUA - krótki raport
W odpowiedzi na komentarz #17




Pozdrawiam wyznawcę zimnego ognia. Może śliniaczek podesłać? ;)
[#20] Re: Spotkanie GGUA - krótki raport
a moglbys wyjasnic co to jest "wyznawca zimnego ognia"? bo troche nie rozumiem tego (zapewne) doWcipu... a sliniaczek sobie zostaw, czasy kiedy potrzebowalem bezpowrotnie minely dekady temu.
[#21] Re: Spotkanie GGUA - krótki raport
@Arbuz

Nie, bo sam IB działał tylko nie było sieci.



@Brodek

Nie wiem skąd te przypuszczenia, że specjalnie nie pokazano IB2.3 w działaniu. Organizatorzy pytali o "kabelek" ale nic się nie dało zrobić a pomieszczenie, w którym sieć działała było pełne klientów. Trzeba mieć sporo złej woli żeby takie gnioty(aż się chce użyć mocniejszego słowa)formułować.



A co do "pokazu" A1 to ja przyszedłem na czas ale A1 nie było i dopiero po wykonaniu kilku telefonów okazało się, że będzie dwie godziny później. Przyszedłem więc jeszcze raz o 18 i wtedy ZaP przyniósł AOne. Na początku spotkanie ok. 16 ktoś nawet powiedział, że dzisiaj AOne nie będzie.



To tyle. Ale jak ktoś chce niech dalej uprawia teorie spiskowe.



[#22] Re: Spotkanie GGUA - krótki raport
W odpowiedzi na komentarz #21


Ok. Piotrek juz sprawe wyjaśnił, jak ja byłem to tak mozliwość była dlaatego akurat teraz nie ma nie wziąłem pod uwage. Mój bład. Gniot to nie był, taka jest praktyka na prezentacjach po to zeby bawiacy sie czegos nie "wyeksportowal do sieci"....



Nikt żadnej teorii spiskowej nie wymyśla.. spokojnie....
[#23] Re: Spotkanie GGUA - krótki raport
W odpowiedzi na komentarz #22


OK :)

[#24] Re: Spotkanie GGUA - krótki raport
W odpowiedzi na komentarz #18




Pewnie nie było bo ludzie zajmujący się kafejka przestraszyli się jak zobaczyli jak szybko działał IB na maszynie BigTeda.

Może obawiali sie demonstracji "My chcemy Amigi do netu, precz z pece" ;)

Zauważ że HUB zniknął po tym jak BigTed podłączył swoja amige do netu ;). No to już koniec mojej teorii spiskowej ;)

[#25] Re: Spotkanie GGUA - krótki raport


szkoda, ze nie daliscie znac wczesniej o tejze prezentacji...
[#26] Re: Spotkanie GGUA - krótki raport
W odpowiedzi na komentarz #25

No costy.. wtedy przyszedlby ktos rownie wredny jak (tr)Ollo i moglby
jeszcze zarzucic, ze cos nie bylo takie sielskie jak opisuja...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem