Komentowana treść: Klient RC5-72 dla OS4
[#1] Re: Klient RC5-72 dla OS4
Od siebie dodam, że nowa, natywana wersja na MorphOSa też tam się znajduje.
[#2] Re: Klient RC5-72 dla OS4
W odpowiedzi na komentarz #1


Nie zauważyłem. Już uzupełniam. Dzięki.
[#3] Re: Klient RC5-72 dla OS4
Ja mogę natomiast uzupełnić, że MOS-owa wersja klienta dnetc pojawiła się oficjalnie już 19 stycznia tego roku, i pracując na procesorach G4 potrafi z bardzo dobrym skutkiem wykorzystać jednostkę AltiVec (10,7 Mkeys/s na G4 1 GHz).
[#4] Re: Klient RC5-72 dla OS4
W odpowiedzi na komentarz #3


A ja jeszcze uzupelnie, ze Altivec jest wykorzystywany tylko na 1.5, ktorego jak nie bylo, tak nie ma ;)
[#5] Re: Klient RC5-72 dla OS4
W odpowiedzi na komentarz #4




Też mnie to denerwuje, tym, bardziej, że teraz pracuję nad elementami MorphOS-a które z AltiVeca będą korzystały namiętnie (oczywiście będą działać również bez AV, ale wolniej...). Niestety na opóźnianie się MOS 1.5 nie jestem w stanie nic poradzić .
[#6] Re: Klient RC5-72 dla OS4
W odpowiedzi na komentarz #3


Rotfl, a ja na Athlonie 1000 mam ciut ponad 3 Mkeys/s. Ale może coś mam nie tak.

Mała poprawka, na nowym kliencie z 6-tym jądrem i dwoma pipami mam ok. 3.9 Mkeys/s. :]
[#7] Re: Klient RC5-72 dla OS4
W odpowiedzi na komentarz #6




Pentium III 550 MHz robi 1,3 Mkeys/s, a Pentium IV Celeron 2 GHz robi 2,8 Mkeys/s, to jest dopiero żenada... Na tym tle Twój Athlon wypada wręcz popisowo .
[#8] Re: Klient RC5-72 dla OS4
W odpowiedzi na komentarz #7




mój celeron 1 ghz wyrabia 2 mkey/s :)
[#9] Re: Klient RC5-72 dla OS4
Oj, szczerze to się nie spodziewałem takich słabych wyników. To szkoda nawet pieca brać do liczenia. ;)

Ja nawet 10% klicza nie policzę na swoim, bo pomimo otwartej obudowy włącza sie alarm, chyba cooler sie poluzował. :/
[#10] Re: Klient RC5-72 dla OS4
W odpowiedzi na komentarz #6


Cóż, nie od dziś wiadomo, że PPC to procesory które w rzeczywistości powstały po to, by liczyć RC5, i pod kątem tego algorytmu mają optymalizowaną architekturę ;)
[#11] Re: Klient RC5-72 dla OS4
W odpowiedzi na komentarz #6


Masz wszystko ok Na P IV Celeron 2,4 GHz jest 3.300.000 key/s

wiec działa to tak jak działa.
[#12] Re: Klient RC5-72 dla OS4
W odpowiedzi na komentarz #11




Hmm...a ja na durniu 2gb mam ok. 7.5MKey/s
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem