Komentowana treść: LaTeX i Amiga
[#1] Re: LaTeX i Amiga
Bardzo pożyteczny artykuł. Mam nadzieję że nie zabraknie chęci do kontynuacji cyklu.
[#2] Re: LaTeX i Amiga
Szkoda ze tak pozno sie pojawia ten cykl artykulow (juz koncze Texa w szkole). Rowniez czekam na nastepne artykuly.
[#3] Re: LaTeX i Amiga
W odpowiedzi na komentarz #2


Bardzo lubię tego typu komentarze. "Szkoda, że coś tam", ale nikogo chętnego wcześniej do opisania tematu nie było.


Nie bierz tego do siebie, ale PPA jest dla Was. To co możemy staramy się robić, ale nie ukrywamy, że liczymy na Waszą pomoc. Jest tyle osób, które robią wiele pożytecznych rzeczy na swoich Amigach - opiszcie to! Z chęcią to opublikujemy. Pawle, skontaktuje się z Robertem (autor artykułu) i wspólnie stwórzcie ciąg dalszy! :)
[#4] Re: LaTeX i Amiga
Do artykułu wkradła się chyba mała literówka. Argumentem dla \begin i \end jest document, a nie dokument. No chyba, że o czymś nie wiem :)
[#5] Re: LaTeX i Amiga
W odpowiedzi na komentarz #4




Tak oczywiście powinno być 'document' ale nietrudno to odgadnąć. Na obrazku w okienku Shell-a jest prawidłowo.



Ten sam tekst można znaleźć na mojej stronie. W pierwszej kolejności zapewne będzie tam zaktualizowany



http://rjack1.fm.interia.pl/amitex.html



(La)TeX-a znam raczej od strony użytkowej. Też mam wiele pytań, zwłaszcza odnośnie czcionek oraz drukowania w kolorze pod GostScriptem. Może ktoś o tym napisze? Pozdrawiam
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem