Komentowana treść: AmigaOS4 Pre-Release nadciąga
[#1] Re: AmigaOS4 Pre-Release nadciąga
czym sie rozni pre-release od bety?
[#2] Re: AmigaOS4 Pre-Release nadciąga
W odpowiedzi na komentarz #1


Ja rozumiem to tak, że beta jest dla betatesterów a pre-release to wersja systemu, która nie zawiera jeszcze wszystkich cech z listy cech systemu, ale zwykli użytkownicy (którzy nie są betatesterami) jeśli chcą mogą jej używać.
[#3] Re: AmigaOS4 Pre-Release nadciąga
Mam dziwne wrażenie deja vu, że ten njus już był... Coś o OS4 wysłanym to tłoczni, czy podobnie. Czy teraz przeczytamy "Prelease został zapakowany w koperty", "Prerelease z przyklejonym znaczkiem" i "Prerelease został ostemplowany na poczcie"?
[#4] Re: AmigaOS4 Pre-Release nadciąga
Jestem ciekawy kiedy bedzie MOS 1.5, bo juz betamuszkieterzy obiecuja i obiecuja, a mos 1.4 to namiastka OS, nie wspomne o Pegasosie z bledami...
[#5] Re: AmigaOS4 Pre-Release nadciąga
W odpowiedzi na komentarz #4


Nie odpisujecie mu, blagam.
[#6] Re: AmigaOS4 Pre-Release nadciąga
W odpowiedzi na komentarz #3


Mam dziwne wrażenie deja vu



To bledy w Matrix-ie ;)
[#7] Re: AmigaOS4 Pre-Release nadciąga
W odpowiedzi na komentarz #5


Znudziły Ci się już takie "żywiołowe dyskusje"? ;)

Miękkiś. ;)
[#8] Re: AmigaOS4 Pre-Release nadciąga
W odpowiedzi na komentarz #3


Pamietaj o: "Nieznani sprawcy w niebieskich plaszczach okradli ciezarowke z plytami z Prerelease" ;)
[#9] Re: AmigaOS4 Pre-Release nadciąga
W odpowiedzi na komentarz #8


Marcik, jacy tam nieznani sprawcy:) Wydałeś się bo ten nius miał iść za tydzień a tu taka wtopa;) Ale będzie dobrze, tylko zmieńcie płaszcze na coś innego;)
[#10] Re: AmigaOS4 Pre-Release nadciąga
W odpowiedzi na komentarz #3


Oj, tamto było dawno, już tego na stronie nie ma. ;)

Teraz są jakieś konkrety.

Aleście się uczepili tego, no czasami aż mi przykro takie coś czytać... :/
[#11] Re: AmigaOS4 Pre-Release nadciąga
W odpowiedzi na komentarz #10


Daj spokój, co się przejmujesz...
[#12] Re: AmigaOS4 Pre-Release nadciąga
21maja 2004 roku jestescie pewni ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem