Komentowana treść: Foto - raport z Amiga Meeting 2004
[#1] Re: Foto - raport z Amiga Meeting 2004
A gdzie reszta fotek ? Na AM prawie kazdy mial cyfrowke. Wiec gdzie jest reszta zdjec ? Udostepniajcie swoje fotki (ale te z AM`04 a nie z wakacji).
[#2] Re: Foto - raport z Amiga Meeting 2004
W odpowiedzi na komentarz #1
Panie, ja występuje tylko na jednej fotce. Ciebie się nigdzie nie doszukałem :)
[#3] Re: Foto - raport z Amiga Meeting 2004
W odpowiedzi na komentarz #2


Eheheheh. Qpa. Jestem na jednej jedynej fotce i tu nie "fizjonomuj", bo ty smacznie spales na tylnej kanapie a ja pilnowalem kierowcy, zeby nie wjechal do rowu.
[#4] Re: Foto - raport z Amiga Meeting 2004
W odpowiedzi na komentarz #3


Zwracam honor jesteś na fotkach :] Może dziś będę miał zdjęcia z phona Tomka to podrzuce tobie na skrzynke. Nastepnym razem ja bede go pilotował, bo jak sie ocknąłem jechał 60 km/h i gadaliście bodajże o problemach dzieci w szkole ;] (przy czym należy wspomniec że na horyzoncie nie było nikogo widać) :P
[#5] Re: Foto - raport z Amiga Meeting 2004
W odpowiedzi na komentarz #4


Nie gadalismy. Ja tylko potakiwalem. Chyba lepiej, ze gadal niz chrapal :D. Nastepnym razem jak nie bedziesz sie bal to ty bedziesz prowadzil. Ołkej? Ehehehe
[#6] Re: Foto - raport z Amiga Meeting 2004
W odpowiedzi na komentarz #5


Ołkidołki, poprowadze. Balem się tylko tego, ze jadac 60 na obwodnicy przyjade nastepnego dnia na teleranek ;] Panie, nie mam twojego maila a foty juz sa. Skrobnij cosik to podesle.
[#7] Re: Foto - raport z Amiga Meeting 2004
W odpowiedzi na komentarz #6


Widze chlopaki ze ladnie dojechaliscie. Te moje fotki starsznie ceimne wyszly, trzeba mocno wyobrazni uzywac:)
[#8] Re: Foto - raport z Amiga Meeting 2004
W odpowiedzi na komentarz #7


Nie przejmuj sie, na AM generalnie trzebabylo czesto wyobrazni uzywac. ;)
[#9] Re: Foto - raport z Amiga Meeting 2004
W odpowiedzi na komentarz #2


Ja jestem tylko na jednej bo na drugiej widać tylko mojego pegazika (A tyle zdjęć robili mi)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem