Komentowana treść: Biblioteka XVS 33.42
[#1] Re: Biblioteka XVS 33.42
Nowa biblioteka antywirusowa, a nowych wirusow jak na lekarstwo ;)
[#2] Re: Biblioteka XVS 33.42
Więc mam propozycję - olej tą bibliotekę jeśli twierdzisz że nie ma nowych wirusów. Zobaczymy jak szybko coś zaatakuje ci pliki :)
[#3] Re: Biblioteka XVS 33.42
W odpowiedzi na komentarz #2


Od sześciu lat nie miałem na Amidze (a później na Pegasosie) programu antywirusowego i ani razu żaden wirus nie zaatakował mi plików...
[#4] Re: Biblioteka XVS 33.42
Szcześciarz :)
[#5] Re: Biblioteka XVS 33.42
W odpowiedzi na komentarz #3


O, a ja mam takie pytanie: czy wirusy napisane dla AOS3.x teoretycznie moga dzialac na emulacji pod MOS-em?
[#6] Re: Biblioteka XVS 33.42
W odpowiedzi na komentarz #5


Czyżbyś chciał jakiemuś userowi MOSa takiego wiruska podesłać?
[#7] Re: Biblioteka XVS 33.42
W odpowiedzi na komentarz #3


Ostatni amiwirusa jaki mnie dopadł to był Lamer Exterminator na A2000 jak jeszcze OS1.3 miałem. Tak ze 12 lat temu to było.
[#8] Re: Biblioteka XVS 33.42
W odpowiedzi na komentarz #5


Wirus to program jak kazdy inny. Te w miare poprawnie (hehe) napisane i nie korzystajace bezposrednio z amigowego sprzetu powinny chodzic na Pegasosie, Amithlonie i AmidzeONE. :) Od strony procesora problemu na pewno nie ma, bo emulatory 68k na wszystkich mozliwych platformach zostaly tak dopieszczone, ze sa juz chyba bardziej kompatybilne z 68k niz prawdziwe 68k. ;););)
[#9] Re: Biblioteka XVS 33.42
Ostatni wirus jaki udalo mi sie miec w Amidze to bylo cos (nie pamietam nazwy) niezbyt groznego z czym pordzil sobie bez trudu VirusExecutor. To cos przyplatalo sie z ktoras z amigowych produkcji scenowych z ktoregos Mekka Symposium. Glowy nie dam ale to chyba byla Mekka Symposium 2001. Na Pegasosie chyba 2 razy przelatywalem dysk antywirusem ale nie po to zeby sprawdzic czy nie ma wirusow tylko pojarac sie jak szybko sprawdza. :D
[#10] Re: Biblioteka XVS 33.42
W odpowiedzi na komentarz #9


mój ostatni vir, to happy new year 96 :) na gravity 3 ;)
[#11] Re: Biblioteka XVS 33.42
W odpowiedzi na komentarz #9

Byście czytali Izviestie, to byście mieli HappyNewYera :)) W jednym
paku był przypadkowo - autor opisywał kod wirusa, zamieścił go w
katalogu z bonusami, zamieścił tam też antywirusa, ale nie zauważył,
że jego komp był zarażony tym wirusem :)))
[#12] Re: Biblioteka XVS 33.42
W odpowiedzi na komentarz #6


Nie. Napisze cos natywnego to sie zobaczy ;)
[#13] Re: Biblioteka XVS 33.42
W odpowiedzi na komentarz #11


Hehehe - ale klimat. :) Ja tez się w dawnych czasach trochę "naużywałem" HappyNewYear'ów. Przez tego wirusa przestałem lubić Sylwestra/NowyRok. ;)
[#14] Re: Biblioteka XVS 33.42
W odpowiedzi na komentarz #11


Heh, "scena - siedlisko wirusów" ;) :D
[#15] Re: Biblioteka XVS 33.42
happy new year to to happy new year, ale nigdy nie straszono was ebolą?
[#16] Re: Biblioteka XVS 33.42
W odpowiedzi na komentarz #14


Kiłę też roznosimy, strzeż się.
[#17] Re: Biblioteka XVS 33.42
W odpowiedzi na komentarz #16


Wiedziałem że ulegniesz pokusie.
[#18] Re: Biblioteka XVS 33.42
W odpowiedzi na komentarz #5


Oczywiście że mogą, o ile nie odwołują się do sprzętu.
[#19] Re: Biblioteka XVS 33.42
A ja pamiętam wiruska o wdzięcznej nazwie Ebola. Paskudztwo usuwałem ręcznie filemasterem :)
[#20] Re: Biblioteka XVS 33.42
Czy ktoś może wie, czy wirusy z PC mogą "zadziałać" na Ami? Bo mi się zdaję, że kupę tego ze sobą przynoszę, ale jak narazie nic się nie dzieje. ;)

[#21] Re: Biblioteka XVS 33.42
Ano mogą,pod emulatorem pc rzecz jasna. :D
[#22] Re: Biblioteka XVS 33.42
W odpowiedzi na komentarz #3




Oj, widocznie nie uzywales starych gier np. ADF:) Coprawda na nowe wirusy jakos tez sie jeszcze nie natknalem (odpukac), ale "Bandit" przynajmniej dwa razy goscil na HD i skutecznie wieszal system :)



[#23] Re: Biblioteka XVS 33.42
do mnie pół roku temu od qmpla przyplątał się Affe, chyba najbardziej upierdliwy linkwirus, jakiego widziałem... :) Przez 2 tygodnie pozbyć się go nie mogłem ^_^
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem