Komentowana treść: Lista życzeń
[#1] Re: Lista życzeń
Już zapodałem swoje "potrzeby". Pełny (z obsługą DVD) BurnIT 3 by mnie interesował. Mocno zastanawiam się tez na Hollywood (ale koniecznie z GUIem). Kiedyś (jak zostanie w końcu uporządkowana sprawa drukowania na MOSie) planuję sobie PageStreama sprawić. No i jak tylko wyjdzie IBrowse 2.4 (albo 3.0) to już tym razem kupię go na bank. Ech, biedne te moje oszczędności... ;)
[#2] Re: Lista życzeń
W odpowiedzi na komentarz #1

Czyzby FryingPan ci sie nie podobal?
[#3] Re: Lista życzeń
W odpowiedzi na komentarz #2


No wlasnie mi sie podoba. Juz mialem nawet kiedys rejestrowac ale poprobowalem wersje demo i cos mi tam nie pasilo. Nie chcialo mi robic katalogu w katalogu, audio sie nie robilo. No i tak jakos odlozylem na pozniej. Ale teraz z tego co widzialem na Amiga Meeting to program zrobil sie naprawde dorosly. Bede musial sprobowac jeszcze raz. W koncu drogi nie jest...
[#4] Re: Lista życzeń
To ja się tu znowu wtrącę. Już raz o tym pisałem. U mnie FryingPan wszystkie nagrania audio zaczyna od brzydkiego trzasku, chociaż moja nagrywarka jest na liście zgodnych z FP.

Mam nadzieję że autor czasami tu zagląda bo ja ciągle nie mam czasu do Niego napisać.
[#5] Re: Lista życzeń
A ja mam życzenie odrobinkę niezwiązane z tematem.

Proszę o MOSa 1.5. ;)
[#6] Re: Lista życzeń
W odpowiedzi na komentarz #4


Wersja 0.4 ktorą prezentowano na AM2004 już tego nie ma więc ją zrejestrowałem. Działa dobrze,trzasków nie ma, nagrywa DVD tyle że jest do dopracowania prędkość nagrywania bo jest wolniej niż na MakeCD.
[#7] Re: Lista życzeń
A ja mam "7 Zyczen"...tylko za Chiny Ludowe i kubanska demokracje nie moge znalezc Rademenesa. Kici-kici, Riki-tiki-Tawi, Kukuryku...i nic MOSa 1.4 na Classica wciaz nie ma. W dlaszym ciagu mam pelne 7 zyczen...
[#8] Re: Lista życzeń
W odpowiedzi na komentarz #7


Pogadaj z Kotem Laubzegi :P
[#9] Re: Lista życzeń
Dla osób, które nadysłają swoje listy życzeń pragnę zwrócić uwagę na jedną rzecz wspomnianą w tekście nad formularzem:


Chodzi o rzeczy, które są dostępne dla Amigi, ale nie można ich w Polsce kupić, nie wypisujcie pozycji, które byście chcieli na Amidze, a których nie ma!
[#10] Re: Lista życzeń
W odpowiedzi na komentarz #4




proponuje zerknąć na 0.4 [najwięcej update'ow trafia na niemą prawie listę fp - jest sporo ludzi na niej ale w większości tylko obserwują prace i zgłaszają komentarze / błędy. Dla zainteresowanych - wyślijcie email na:

[URL=mailto:fryingpan_amiga-subscribe@yahoogroups.com]fryingpan_amiga-subscribe@yahoogroups.com[/URL]... fakt faktem archiwa trafiające na listę mają po 200 - 300kb, ale wysyłam rzadko częściej niż raz na tydzień



swoją drogą - rzadko czytuję to forum [sorrki wielkie ale ledwo mam czas :(] tak więc kontakt proponuje mailem ;)



Cheers! :)
[#11] Re: Lista życzeń
a ja zapodałem Melody 1200 bo chcę mieć działające DSP
[#12] Re: Lista życzeń
W odpowiedzi na komentarz #2


Czyzby FryingPan ci sie nie podobal?



Teraz już wiem co mi sie w FryingPan nie podoba, bo właśnie sobie go popróbowałem. U mnie poprostu nie działa. Tak na oko to wszystko jest OK ale wszystko się zachowuje jakoś tak fikcyjnie. :) Płyta CD-RW (bardzo dużo z takich korzystam) się czyści, czyści a potem dalej jest na niej to co było. Na płytę się coś nagrywa, nagrywa, a potem jest pusta. ISO się robi. Innych rzeczy już nie sprawdzałem, bo wystarczy chyba...
[#13] Re: Lista życzeń
W odpowiedzi na komentarz #11




O! Melody 1200 to jest to! Tylko pewnie bedzie po 800 :(
[#14] Re: Lista życzeń
W odpowiedzi na komentarz #13


a ja miałem nadzieję że będzie tańsza od Delfiny :/

[#15] Re: Lista życzeń
W odpowiedzi na komentarz #12


Error na AM wytłumaczył mi że wersja niezarejestrowana FP tak ma więc zarejestrowałem ją. pobrałem od niego wersję 0.4 i już ładnie nagrywa. Nawet nagrałem wczoraj DVD

[#16] Re: Lista życzeń
W odpowiedzi na komentarz #14




Napewno bedzie tansza od Delfiny (nowka okolo 750), tylko o ile? W sumie to nawet za 400-500 sie nie oplaca taiej karty kupowac? Majac taka sume wystarczy dolozyc okolo 800 zl i jest Pegaz :)



[#17] Re: Lista życzeń
Chcialbym zauwazyc, ze niektore osoby wpisuja pozycje takie jak chocby Heretic2, z dopiskiem wersja dla MOS`a. Z cala pewnoscia nie ma co liczyc na przeportowanie pozycji Hyperionu dla MOS`a, natomiast, o ile sie orientuje, wszystkie gry tej firmy chodza na Pegazach. Jesli jestem w bledzie, wdzieczny bede za sprostowanie.
[#18] Re: Lista życzeń
W odpowiedzi na komentarz #17


A ja jeszcze raz ponowię to co napisałem wcześniej: Nie piszcie o rzeczach, których na Amigę czy Pegasosa nie ma! Nikt z nas nie jest wróżką, cudotwórcą ani innym McGuyverem, który sprawi, że np. do A1200 będzię G3 lub G4.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem