Komentowana treść: Konferencja "Otwórz Oczy" - raport
[#1] Re: Konferencja "Otwórz Oczy" - raport
Brawo Stefkos bardzo fajny raport i ciekawe zdjęcia :D :D
[#2] Re: Konferencja "Otwórz Oczy" - raport
Ciekawi mnie jak ludzie reagowali na to ze na Pegasosie mozna

bylo odpalic jakies programy z czysto Amigowe (jesli jakies byly

prezentowane).

[#3] Re: Konferencja "Otwórz Oczy" - raport
W odpowiedzi na komentarz #2




Chyba wogole nie reagowali. Kto sie interesowal Amiga po okolo 1996-97 to praktycznie do tej pory ma z nia jakis zwiazek i wie ze istnieje Pegaz, a pozostali ktorzy zakonczyli swoje amigowanie na A500, praktycznie wogole nie uzywali zadnego programu, no moze poza XCopy i DCopy...

[#4] Re: Konferencja "Otwórz Oczy" - raport


Pokazywaliśmy soft MOS i soft 68k.

Regowali tak jak pisze pan Andrzej wyzej.
[#5] Re: Konferencja "Otwórz Oczy" - raport
W odpowiedzi na komentarz #4


A ja mam Stefkos do Ciebie małe pytanie. Wyczytałem, że odpalałeś na emulatorze makuffki Fotoszopę 7. Jak ten program chodzi na Twoim pegazie? Śmiga, da się pracować, czy ślimaczy się niemiłosiernie?
[#6] Re: Konferencja "Otwórz Oczy" - raport
Na MacOS9 program smiga i nie ma problemow z dzialaniem.

Na MacOSX na G3 chodzi to ale czy pracowac sie na tym da...hmm.. da sie ale dlugo zawsze cos sie laduje , no i program rysuje wolniej niz na macos9.

MacOSy byly tez pokazywane przezemnie na AM2k4
[#7] Re: Konferencja "Otwórz Oczy" - raport
W odpowiedzi na komentarz #6


MacOSa to może i na twoim monitorcu widziałem, ale Photoszopy się nie dopatrzyłem = olałem sprawę. ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem