Komentowana treść: GoldED AIX - ServicePack 18
[#1] Re: GoldED AIX - ServicePack 18
Brr... śmiałkom radzę zrobić backup, szczególnie ustawień :) Ja już więcej nie odważę się na instalacje SP do GoldEDa (na szczęście miałem cały katalog spakowany lha :)
[#2] Re: GoldED AIX - ServicePack 18


service pack :> to tak jak winzgrozy Xp :P hehe
[#3] Re: GoldED AIX - ServicePack 18
hehehe, wlasnie malem to samo powiedziec. Service Pack, kto to wymyslil !? To juz upgrade nie wystarcza? Tudziez patch? hmm
[#4] Re: GoldED AIX - ServicePack 18
No co Ty upgrade? Przecież to brzmi tak nieprofesjonalnie. :)
[#5] Re: GoldED AIX - ServicePack 18
W odpowiedzi na komentarz #2

Widac, ze nigdy nie uzywales Goldeda 5+.... Masz tam rejestr no i do instalacji sluzy setup, a nie installer - po prostu takie poczucie humoru autora :)
[#6] Re: GoldED AIX - ServicePack 18
W odpowiedzi na komentarz #4


Kiedys gdy wszystkoi bylo normalne - upgrade tyczyl sie sprzetu, a update oprogramowania.
[#7] Re: GoldED AIX - ServicePack 18
Wy tu gadacie o głupotach w sprawie nazwy a mnie jak zwykle wkurza kolejna aktualizacja. Już zapłaciłem ciężkie poeniądze za SP 16, wcześniej za samego GoldED-a AIX a teraz nie moge pobrać tego SP 18. Znowu trzeba płacić?! Z tego co jest napisane to by pobrać trzeba podać ten kod co jest na płycie lub jako zmienna w odpowiednim pliku. Kody te się u mnie zgadzają i taki kod też wpisałem. Niestety wszystko można pobrać za wyjątkiem właśnie SP 18!

Czy komukolwiek z SP 16 udało się pobrać SP 18?
[#8] Re: GoldED AIX - ServicePack 18
W odpowiedzi na komentarz #7

Pobrałem i zainstalowałem... Bez problemów... Nie możesz się
zalogować?
[#9] Re: GoldED AIX - ServicePack 18
W odpowiedzi na komentarz #8


Zalogować to się zaloguje, ale link do SP 18 jest martwy. Na IBrowse jest martwy a na V jest strona z reklamą tej stronki, na której są hostowane te archiwa.
[#10] Re: GoldED AIX - ServicePack 18
W odpowiedzi na komentarz #9

Napisz do Autora... może jakaś pomyłka... Bo jak napisałem, pobrałem
bez problemów (Voyagerem)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem