Komentowana treść: Fulvio Peruggi - artykuł
[#1] Re: Fulvio Peruggi - artykuł
"Amiga or not Amiga?": this is the fundamental problem that legions of trolls discuss every day without results. Although I don't care at all of their mindless opinions, I already hear them knocking at my door and accusing me for profane use of the sacred brand.

he.. i tu trafił w sedno :P
[#2] Re: Fulvio Peruggi - artykuł
W odpowiedzi na komentarz #1




taaak :D też mnie tym ujął :)... ale, przejrzałem artykuł pobieżnie, nie chcę oceniać zawartości, ale napracować, to się nieco musiał :)
[#3] Re: Fulvio Peruggi - artykuł
Ciekawe czy kiedykolwiek jakiś użytkownik OS4 zdobędzie się na taki opis. Bez ściemy.
[#4] Re: Fulvio Peruggi - artykuł
W odpowiedzi na komentarz #3


Dlaczego z gory zakladasz ze wszyscy uzytkownicy OS4 sciemniaja?

Oj, chyba zes po prostu uprzedzony do OS4 i to Cie zaslepia.
[#5] Re: Fulvio Peruggi - artykuł
Obadajcie , co na to BBRV



cóż, cos mi się wydaje że tym co najbardziej różni oba obozy to DŁUGO TERMINOWA STRATEGIA.



tu link do komentarza:

http://www.osnews.com/comment.php?news_id=7244&limit=no#244013
[#6] Re: Fulvio Peruggi - artykuł
W odpowiedzi na komentarz #4


Wyrobiłem sobie po prostu opinię na pewne sprawy, bazując na tym co się działo na portalach przeróżnych, a zwłaszcza na exec.pl.

Dziwisz mi się?

Zaślepienie, patrząc przez pryzmat exec.pl, to bardzo śliskie określenie w ustach dowolnego zwolennika OS4...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem