Komentowana treść: Nowe oprogramowanie dla MorphOS-a
[#1] Re: Nowe oprogramowanie dla MorphOS-a
Ripper wywala komunikat:



"cant open vorbisfile.library 2.0+

cant init libs or/and mainwinclass"



Oczywiście załączoną do archiwum bibliotekę vorbisfile.library mam w SYS:Libs oraz w katalogu Libs programu. :)



Mam pytanie. Czy ten Ripper to jest kolejna wersja tego "CDDA Rippera" czy to zupełnie inny program? Niestety sam tego stwierdzić nie mogę, bo się to cudactwo nie odpala.
[#2] Re: Nowe oprogramowanie dla MorphOS-a
W odpowiedzi na komentarz #1


Dobra - już działa. Czasem trzeba pomyśleć a nie bezmyślnie patrzeć na SnoopDOSa, który w tym przypadku za wiele mi nie powiedział. :)



Okazuje się, że to nowa wersja tamtego Rippera. Teraz to wygląda i działa świetnie! A ile formatów... Zaznaczam ścieżkę 2:44 i po 64 sekundach mam na dysku OGG. Fajnie. :) A ile formatów - MP3, AIFF i inne RAWy. Nawet tytuły z sieci ściągnął sobie sam poprawne. Pdoba mi się. Szkoda, że ja waściwie nie rypię CDDA. :( Ale z tego co widze to teraz można nim nie tylko rypać z CD ale też z plików czyli poprostu... konwertować dźwięki między różnymi formatami. Naprawdę fajny program.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem