Komentowana treść: VirusZ III 1.01
[#1] Re: VirusZ III 1.01
Georg działa prężnie... a Virus Z to dobry kawałek softu
[#2] Re: VirusZ III 1.01
Do archiwum VirusZ powinny być dołączone jakieś przykładowe pliki zainfekowane nowymi wirusami, bo nie bardzo jest na czym program potestować. :) Autorzy amigowych antywirusów powinni puścić w świat trochę wirusów, bo cos krucho z tym. Zastanawiam się skąd oni je biorą? :)
[#3] Re: VirusZ III 1.01
W odpowiedzi na komentarz #2

Niech na Aminecie zostanie utworzony specjalny katalog :)
Co mamy byc gorsi - windows ma "tony" robali tygodniowo a AOS nic, to niesprawiedliwe!! :)
[#4] Re: VirusZ III 1.01
Ten programik bardzo mi się przydał ostatnio. Komputer bardzo dziwnie się zachowywał. W związku z tym, że zapewne powstaje bardzo mało na AmigaOS, nie podejrzewałem zbytnio, że to może być działalność wirusa.



Ściągnąłem najnowszego VirusZ III i ku mojemu zdziwieniu wykrył na dysku mnóstwo zainfekowanych plików wirusem 'Happy NewYear 96'...



Sprawdziłem wszystkie kompakty jednak nie zlokalizowałem źródła wirusa. A więc wirusy nadal żyją uśpione w archiwach i na dyskach użytkowników.
[#5] Re: VirusZ III 1.01
W odpowiedzi na komentarz #3




Jak sie cos rozklada to zazwyczaj jest na tym duzo robali :)

Ja oczywiscie niczego nie sugeruje.



[#6] Re: VirusZ III 1.01
W odpowiedzi na komentarz #5
A największy z nich to Bill G. zwany również Wodnikiem Szuwarkiem

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem