Komentowana treść: Jamiga 0.0.3 alpha
[#1] Re: Jamiga 0.0.3 alpha
Brawo! Małymi "zaburaczonymi" kroczkami,ale javy amigowej w końcu się doczekamy.... brawo do autorów tego projektu!
[#2] Re: Jamiga 0.0.3 alpha
Bardzo ciekawy projekt! Niedawno wziąłem do ręki książkę "Thinking in Java". Postanowiłem uruchomić kilkanaście przykładów z początkowych rozdziałów (oczywiście na mojej Amidze). Wszystkie przykładziki uruchomiłem. Niektóre tylko musiałem nieco przerobić, ale to naprawdę kosmetyka.



Przykłady uruchamiałem nie na opisywanym w tym newsie produkcie, ale na kompilatorach i maszynie wirtualnej obecnie dostępnych pod AmigaOS. Można się na nich pouczyć Javy, choć to stare wersje.



Pozdrawiam
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem