Komentowana treść: Hyperion Entertainment zmienia domenę
[#1] Re: Hyperion Entertainment zmienia domenę
Czy mi się zdaje czy stąd zniknęły jakieś komantarze? Cenzura czy awaria? Jeżeli cenzura to i tak nic nie da. Każde dziecko w Polsce i tak wie skąd się bierze programy. ;) Ten naród ma we krwi złodziejstwo. :)
[#2] Re: Hyperion Entertainment zmienia domenę
W odpowiedzi na komentarz #1


Mow za siebie
[#3] Re: Hyperion Entertainment zmienia domenę
W odpowiedzi na komentarz #1


Co nie oznacza, że należy wszystkim i wszędzie to rozpowiadać, a poza tym nie każdy wie (starzy wyjadacze netu owszem).
[#4] Re: Hyperion Entertainment zmienia domenę
W odpowiedzi na komentarz #3


Przeciez piractwo systeow typu AmigaOS4 i MorphOSnie istnieje. Jest poprostu niemozliwe. AmigaOS4 dziala tylko na AmidzeONE, a kazdemu wlascicielowi AmigiONE system sie nalezy za darmo (czy raczej w cenie komputera). Tak samo zreszta sytuacja wyglada z MorphOSem. Co sie stanie jak uzytkownik peceta, maca, linuxa czy amigi classic skopiuje sobie taka plyte? Pooglada sobie ikonki i poczyta pliki tekstowe najwyzej. :) Do czasu az AmigaOS4 albo MorphOS beda dzialac tylko na jednej platformie, ktora ma system dolaczany w cenie komputera to cos takiego jak piractwo nie bedzie istnialo. Gdyby to byla wersja dla AmigiClassic to co innego. Wtedy to sie zgadzam w 100%. Jednak narazie to takie ISO mogli spokojnie udostepnic dla wszystkich na stronie. Tak samo z MorphOS 1.4 dla Pegasosa. Jak ktos chce to na pewno go ma nie majac Pegasosa. Tylko po co to komu? :)
[#5] Re: Hyperion Entertainment zmienia domenę
Nielegalne jest rozpowszechnianie. Koniec i kropka.
[#6] Re: Hyperion Entertainment zmienia domenę
Przepraszam bardzo, nie podałem linka do niczego nielegalnego. Serwis ANN jest ogólnodostępny, a że developer OS4 linkuje tam części systemu, to już jego i jego kolegów sprawa.
[#7] Re: Hyperion Entertainment zmienia domenę
W odpowiedzi na komentarz #6


Ale tu nie chodzi o ten twój link, bo ten link co podałeś jest nadal. Pomylił Ci się news z wątkiem "Steffen Haeuser dla OS4".
[#8] Re: Hyperion Entertainment zmienia domenę
W odpowiedzi na komentarz #2


Mow za siebie



Nie - mowie za wszystkich. :) Wszyscy Polacy maja we krwi zlodziejstwo tylko u niektorych wychowanie niweluje te okropna ceche. W domyslnych ustawieniach kazdego Polaka opcja "zlodziej" jest zaznaczona. Jezeli rodzice w mlodym wieku nie odznacza tej opcji to juz potem sie nie da. Kazda Polaczek ma satysfakcje jak pani w kasie sie pomyli na jego korzysc. Sa kraje w ktorych czlowiek zostawia niezapiety rower pod stacja metra, jedzie metrem dalej, wraca za kilka godzin i siada na ten sam rower (bo on tam ciagle stoi). A u nas? Nie ma szans zeby rower pod sklepem stal dluzej niz 2 minuty. Co tam pod sklepem... pod kosciolem nawet. :) W tym kraju nawet szczypiorek z dzialki kradna. :D
[#9] Re: Hyperion Entertainment zmienia domenę




























ps: nie lubie wyjasniac dowcipow, tym bardziej ze wyjasnienie zapewne zostanie wyciete np. z powodu nazwy zwierzatka. zreszta MDW juz wyjasnil idiotyzm waszego postepowania.
[#10] Re: Hyperion Entertainment zmienia domenę
W odpowiedzi na komentarz #9


To ja proponuję ankietę.



Twoim ulubionym zwierzątkiem jest:

a. Owca

b. Motylek

c. Chomik

c. A może osiołek
[#11] Re: Hyperion Entertainment zmienia domenę
W odpowiedzi na komentarz #7


Takie multum OS4-njusów o produkcji, stemplowaniu i innych takich, że mi się faktycznie pomyliło.
[#12] Re: Hyperion Entertainment zmienia domenę
W odpowiedzi na komentarz #8


Fakt, w Polsce zlodziejstwa i innego sk****synstwa jest pelno, ale nie podoba mi sie pisanie o tym jako o jakies ogolnospolecznej normie, ktora sie przyjela i tak juz musi byc. Piszesz jak bys sie tym wcale nie przejmowal i przyjmowal to z " :) ". To trzeba tepic na kazdym kroku.

Nie podoba mi sie takie poblazanie!
[#13] Re: Hyperion Entertainment zmienia domenę
W odpowiedzi na komentarz #10


Nie róbcie nam tu a.c.p. pliiiiz !

[#14] Re: Hyperion Entertainment zmienia domenę
W odpowiedzi na komentarz #1






Jeżeli wsztstkich mierzysz swoją miarą to Ci współczuję.
[#15] Re: Hyperion Entertainment zmienia domenę
W odpowiedzi na komentarz #10


jejku, ten znowu z tandeta z acp, bleee

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem