Komentowana treść: Ambient - nowe cechy
[#1] Re: Ambient - nowe cechy
Nie wierzę - MOS Team puszcza parę z buzi. To aż niepodobne do MOSa żeby tak ogłaszać co będzie/jest. To raczej domena tej drugiej strony. Ech - świat oszalał.



A odnośnie Ambienta - jak będą (a wygląda na to, że będą a nawet już są) filetypy i możliwość pokazania listy plików, a nie tylko wielgachnych porozwalanych i posortowanych według diabli wie czego (chyba kursu dolara w dniu nagrania pliku) ikon, to będzie super. Będzie się już dało może nawet używać, a nie tylko odpalać z tego programy. Można chyba spodziewać się, że w MorphOS 1.5 Ambient już nie będzie najsłabszym ogniwem. Czuję w kościach, że ogniwem tym będzie "zintegrowany TurboPrint". :P
[#2] Re: Ambient - nowe cechy
Ech... i pomyśleć, że to wszystko już za "dwa tygodnie". ;) Świat jest piękny... czasami.
[#3] Re: Ambient - nowe cechy
W odpowiedzi na komentarz #1


Mnie tam listery srednio interesuja - od tego mam DOpusa4 :) Mnie intersuje wszystko co moge wykorzystac jako programista - pluginy do trybow wyswietlania i applety w panelach. Czy port arexx - czuje w kosciach, ze jak tylko sie ukaze 1.5 to sie zajme tym i zobacze jak to moge wykorzystac w swoich programach :) A kilka pomyslow juz mam :)
[#4] Re: Ambient - nowe cechy
Ten MOS to chyba szkodzi na zdrowie. Wszelkie jego ewentualne nowe cechy odczuwacie w kosciach ;)

[#5] Re: Ambient - nowe cechy
W odpowiedzi na komentarz #4


Minister zdrowia ostrzega - uzywanie MOSa powoduje raka i reumatyzm ;)
[#6] Re: Ambient - nowe cechy
Eeee. Póki nie będzie konfigurowalnego toolbara dla listerów/okienek i możliwości dadawania własnych menu to raczej nieprędko zrezygnuję z Magellana...
[#7] Re: Ambient - nowe cechy
W odpowiedzi na komentarz #1


Nie wierzę - MOS Team puszcza parę z buzi. To aż niepodobne do MOSa żeby tak ogłaszać co będzie/jest.



Tak, zwłaszcza autora ambienta, tej zakały morphosteamu.
[#8] Re: Ambient - nowe cechy
No to moze teraz chłopaki zmobilizuja sie na jakas nowa wersje dla klasycznych Amig :D

Chyba, ze Genesi ma podpisana jakas umowe z H.E. jak wyjdzie pelen OS4 ;) wtedy "robta co chceta" tylko, ze wtedy kto wie ...
[#9] Re: Ambient - nowe cechy
W odpowiedzi na komentarz #5


Wole miec reumatyzm po MOSie niz szczekoscisk i kaftan po Windzie. ;)
[#10] Re: Ambient - nowe cechy
W odpowiedzi na komentarz #4


Nie jesteś śmieszny, jesteś głupi.
[#11] Re: Ambient - nowe cechy
Panowie, ja Was wszystkich proszę!! Przystopujcie, wiem, że lato, pobrykać aię chce, ale nie tak...
[#12] Re: Ambient - nowe cechy
W odpowiedzi na komentarz #10


I kto to mowi.
[#13] Re: Ambient - nowe cechy
W odpowiedzi na komentarz #12

Panowie, jak chcecie sie poprzekamazac, to dajcie ludziom troche wiecej z siebie, nie jakies jednozdaniowe komentarze, ale jak juz to nawrzucajcie sobie porzadnie, zaleta ilosc komentarzy nie bedzie taka duza, a i posmiac sie bedzie z czego - nie trzeba bedzie przesowac za czesto strony, by zobaczyc co kto wczesniej mowil.... Myslcie o innych!!!
[#14] Re: Ambient - nowe cechy
W odpowiedzi na komentarz #13


Nie mam zamiaru o tym dyskutować, po prostu wyraziłem swoje zdanie i tyle. Z czymś takim trudno dyskutować, nie uważasz?
[#15] Re: Ambient - nowe cechy
W odpowiedzi na komentarz #13


Nie mam zamiaru nikomu nawrzucac, staram sie z kazdym zyc w zgodzie, ale jak ktos ni z gruszki ni z pietruszki pisze pod moim adresem teksty, ktore ostatnio slyszalem w piaskownicy (i moze na trzepaku) to odpowiadam mu podobny sposob i na odpowiednim poziomie, aby odpowiedz byla zrozumiala.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem