Komentowana treść: Zdjęcia z Częstochowy
[#1] Re: Zdjęcia z Częstochowy
Sorki za pytanie nie na temat ale skad wziac SDL dla 68k zeby uruchomic TransportTycoonDeluxe ?
[#2] Re: Zdjęcia z Częstochowy
W odpowiedzi na komentarz #1


Dlaczego nie na Forum z tym pytaniem?

[#3] Re: Zdjęcia z Częstochowy
W odpowiedzi na komentarz #2


Nie widzisz, że trzeba być w centrum uwagi? :D Pierwszy komentarz, w najwyższym newsie na stronie :) To jest coś, na pewno nie przejdzie niezauważone.
[#4] Re: Zdjęcia z Częstochowy
W odpowiedzi na komentarz #1


Biblioteka SDL dla 68k jest statyczna (chyba ze powstalo cos o czym nie wiem). Czyli wszystkie funkcje SDLowe sa w execu razem z programem.

Wiec jak nie masz czegos to na pewno nie jest to brak SDL'a.
[#5] Re: Zdjęcia z Częstochowy
W odpowiedzi na komentarz #3


Albo po prostu A1200 user jest nowy i Forum nie zauwazyl.
[#6] Re: Zdjęcia z Częstochowy
troszkę mało słuchaczy. widać faktycznie przyszli tylko ludzie spoza amigowego światka.
[#7] Re: Zdjęcia z Częstochowy
A śliniaczki mieli

[#8] Re: Zdjęcia z Częstochowy
W odpowiedzi na komentarz #6

Było około 50 osób. Prezentacja trwała ponad 2 godziny i nie wszyscy mogli być cały czas. Czy to dużo czy mało? Na większości pokazów AmigaOS4 w Europie Zachodniej było mniej ludzi.
[#9] Re: Zdjęcia z Częstochowy
W odpowiedzi na komentarz #4


Chodzi mi o sdl jakis dla sterownika grafiki czy cos takiego bo jak ustawiam (uruchamiajac z cli) null: to nie dziala a jak nie zmieniam albo ustawiam sdl to pisze ze go nie ma :(

(a co do forum to cos za wolno mi wchodziło :) sorki i z gory dzieki za pomoc :)



[#10] Re: Zdjęcia z Częstochowy
hmm...nie powinno byc zadnego sterownika.

Jaka konfiguracje masz amigi...jaki system (3.#?)?
[#11] Re: Zdjęcia z Częstochowy
W odpowiedzi na komentarz #10


To jest jakis SDL Graphic Driver a Amiga z OS 3.0 030/AGA :)



Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem