Komentowana treść: Festiwal Sztuki Mocno Niezależnej - Symphony 2004
[#1] Re: Festiwal Sztuki Mocno Niezależnej - Symphony 2004
mocno, to jest powiedziane 'sztuki'. oczy to się mydli 'aktivistowi' albo 'city'. owce i tak wiedzą, że to libacja i dema. ;]
[#2] Re: Festiwal Sztuki Mocno Niezależnej - Symphony 2004
W odpowiedzi na komentarz #1


Niestety coraz więcej w tym "libacji", a coraz mniej "dem". No ale może o to chodzi. :)
[#3] Re: Festiwal Sztuki Mocno Niezależnej - Symphony 2004
...bo to picie z zalu po tym jak kiedys bywalo. =) przynajmniej na ami i 8b.

[#4] Re: Festiwal Sztuki Mocno Niezależnej - Symphony 2004
Ja tym razem nic nie objecuje..ostatnio objecywalem i musialem dac pokaz objektow , w tym jednego nie naszego.

I to raczej demo nie bylo..... ale jak sie uda moze w tym roku....
[#5] Re: Festiwal Sztuki Mocno Niezależnej - Symphony 2004
W odpowiedzi na komentarz #3


Hehehe. Bardzo możliwe, że masz rację. :D
[#6] Re: Festiwal Sztuki Mocno Niezależnej - Symphony 2004
W odpowiedzi na komentarz #4


Dawaj, Stefkos, dawaj! :)
[#7] Re: Festiwal Sztuki Mocno Niezależnej - Symphony 2004
W odpowiedzi na komentarz #4


Lepiej zamilcz
[#8] Re: Festiwal Sztuki Mocno Niezależnej - Symphony 2004
Moi drodzi, to ze libacje sa nikt tego nie kryje, ale poziom imprezy buduja nie tylko organizatorzy ale i ci, ktorzy na takie imprezy przyjezdzaja. Wnioski wyciagnijcie sami.
[#9] Re: Festiwal Sztuki Mocno Niezależnej - Symphony 2004
W odpowiedzi na komentarz #8


Dla informacji kolegów z "młodej sceny" - picie na party było zawsze, także w czasach gdy 12 pozycji w demo compo nie było żadnym świętem. Jak ktoś nie chce, to nie pije. Znałem scenowców-abstynentów. W większości wymarli, ponieważ "tato nie pij " ;)
[#10] Re: Festiwal Sztuki Mocno Niezależnej - Symphony 2004
W odpowiedzi na komentarz #8


A czy ktoś mówi, że picie na party jest złe? :D Mnie po prostu bawi nazywanie zwykłego party 'festiwalem sztuki mocno niezależnej'. Po pierwsze - czy sztuki, to kwestia dyskusyjna; po drugie - festiwal... Party! A na party się pruje mordę i pije! :D
[#11] Re: Festiwal Sztuki Mocno Niezależnej - Symphony 2004
Sami sie o to prosiliście....



Festiwal Sztuki Mocnego Chlania i Picia na Umór Napojów Wyskokowych Maści Wszelakiej - Syf (będzie) 2004



Joł ziomale! Mamy ogromna przyjemność wydębic od Was po 50 złociszy na flache (szykujcie portfele, będziemy zdzierac już przy wejściu)! Kiedy zalejemy pały, a opary gorzały będą nam wychodzic uszami i nie będziemy w stanie obronić branki - wpuścimy was na teren jedynej i niepowtarzalnej imprezy multimedialnej* Syf (będzie) 2004. Będąc na miejscu pozwolimy wam poglądać obrazki (jeśli przywiezliście ze sobą najnowszy numer Świerszczyka), posłuchac muzyczek (z waszych komórek, które rekwirujemy na czas pokazów), ba - a nawet pokażemy wam parę animacji** z kiepskim dezignem.



Nasz festiwal Sztuki Niezależnej (no bo nam nie zależy, nie wiemy jak wam) uzupełnią pokazy ziomali z kraju u zagranicy (Tak! Pokażemy ich na dużym telewizorze marki Rubin 714P). Oj będzie się działo!



I nawet konkursy będą! I to na pięć platform sprzętowych (w tym: wydębiony za flaszke od ciecia z uniwerku kalkulator 10-cyfrowy marki Odra, naukowy kalkulator Kierownika z masa przycisków marki Elektronika, 8086, 286, a nawet 386 i do tego SX!).



Ale co tam konkursy - liczy się wyśmienite towarzystwo i scenowe maskotki, które was zabawią i wprowadzą w prawdziwie dekadencki klimacik!



Nasze spotkanie odbedzie się w bunkrze (w końcu to impreza undergroundowa) Esqlap, Posen (każdy bywalec miejscowego dworca PKP wskaże wam drogę, w razie problemów kierujcie się węchem), gdzieś tak 9-10 lipca, albo sierpnia (gdybyśmy ze szczęścia i zaszczytu bycia zapili się w wakacje). Wiecej informacji na oficjalnej stronie.



Aby dostosować naszą witrynę do różnych stanów upojenia odwiedzajacych i zapewnić wam komfortowe warunki rejestracji przygotowaliśmy odpowiednie translację naszej strony (także odpowiadające różnym stopnim naszego upojenia). Klikaczu poniżejoczu.



tu

albo tu

albo jeszcze tu

i może tu

a może tu

a jak nie to tu

i jeszcze tu

abo tu

mieliśmy jeszcze tu stronke

i witrynke tu

oraz jedną tu

i coś tam jeszcze tu

a jak ci się jeszcze nie znudziło klikanie to także tu

a nawet w tym

i w tym miejscu

oraz w tym

i w tym

a także tu



Prawda, że się przygotowaliśmy?

*impreza multimedialna - jednoczesne picie i palenie, multimedialne odloty robią się od tego same.

**animacja = animal w akcji, ang. zwierzę w akcji. Dariusza Zwierzyńskiego co prawda nie zaprosiliśmy, ale kto wie...
[#12] Re: Festiwal Sztuki Mocno Niezależnej - Symphony 2004
W odpowiedzi na komentarz #11


Złoooooooooooo! :D
[#13] Re: Festiwal Sztuki Mocno Niezależnej - Symphony 2004
no wiec takie zaproszenie na pewno przemowi do wiekszosci sympatykow spania na scenie, pod scena, na party plejs a nawet zacheci to postawienia kloca na srodku sliping rumu.

a ci co "tato nie pij" zalowac ze nie moga sobie pozwolic na odrobine luzu na wyjezdzie, bo jak wiadomo, bramka strzelona na wyjezdzie liczy sie podwojnie =)
[#14] Re: Festiwal Sztuki Mocno Niezależnej - Symphony 2004
co za CZEPIALSTWO przedstawiasz pan, panie Kamie. Jesli nie wiesz, ze Ci CO WIEDZA, TO WIEDZA i chocby nie-wiadomo-co bylo napisane, to wazna jest dla nich tylko DATA I MIEJSCE.

A impreza poza tym ma wymiar czesciowo oficjalny, wiec organizatorzy w zapowiedziach uzywaja ogolnie przyjetego, sztywnego jezyka z kodami i haslami dla tych co nie wiedza, a moze by sie mogli zainteresowac. Poniewaz to ich impreza, moga mowic o niej gdzie chca i jak chca. A ten komu sie nie podoba, to wiesz co moze?

[#15] Re: Festiwal Sztuki Mocno Niezależnej - Symphony 2004
a klocek na srodku party plejs w zeszlym roku juz chyba byl? ;]
[#16] Re: Festiwal Sztuki Mocno Niezależnej - Symphony 2004
W odpowiedzi na komentarz #15




Podczas party na oldskoolowe fraktale można było natknąć się zawsze i wszędzie - ale że teraz na scenie robi się też gouraudy... :D Mój boże, to już do tego doszło... Chyba dobrze zrobiłem że nie byłem na copy-party od 1996 roku. ;)



[#17] Re: Festiwal Sztuki Mocno Niezależnej - Symphony 2004
W odpowiedzi na komentarz #7


O co ci chodzi?
[#18] Re: Festiwal Sztuki Mocno Niezależnej - Symphony 2004
o kutwa! lamusy! kto pije ten pije, a kto nie to nie! proste i przejrzyste! ja sie nap******e na ten przykład..... a uwagi krytyczne, zdjecia i zazalenia przyjme raniutko okejas?



voyagerku kochaniutki: buziaczki! na party pogadamy!

azzorek: indywidua cholera!



i jeszcze na koniec.... TAK! Zdecydowanie TAK, że to sztuka!!! Niezależna także



na na na na na dobry dj tutaj gra!



Reklama: Dagon - "Progressive Injection, Minimal Confection! EP" - znajdz na party!!! :)
[#19] Re: Festiwal Sztuki Mocno Niezależnej - Symphony 2004
W odpowiedzi na komentarz #18


azzorek:(...)



Raczej bym nie liczyl na to, ze Azzaro tu zagladnie. :) Nawet nie wie o istnieniu tego portalu i pewnie go on tyle obchodzi co zawratosc katalogu Libs w AmigaOS4 czy MorphOS. :D
[#20] Re: Festiwal Sztuki Mocno Niezależnej - Symphony 2004
W odpowiedzi na komentarz #19


Bo Azzora to bardziej obchodzi co wypic i co nabroic(oczywiscie nie jak organizuje je u siebie bo tam to porzadek jaknajwiekszy) nic pozatym, a pozatym czy on wie wogole o istnieniu AOS4 bo o MOS`ie to wie od kierownika:)
[#21] Re: Festiwal Sztuki Mocno Niezależnej - Symphony 2004
W odpowiedzi na komentarz #20


Nie no chłopak jest w porządku tylko poprostu go tak samo nie interesuje amigowy świat jak niektórych z nas na przykład świat linuxowy. Ja na przykład wiem, że jest jakiś Linux ale co to jest, gdzie to można kupić ;););) to już nie mam pojęcia.
[#22] Re: Festiwal Sztuki Mocno Niezależnej - Symphony 2004
W odpowiedzi na komentarz #21


Troszke mnie zle zrozumiales gdyz nie napisalem ze Azzaro nie jest nie wporzadku, bynajmniej wiadomo ze nie kazdy musi sie interesowac wszystkim inaczej mialby lep wielkosci arbuza:)
[#23] Re: Festiwal Sztuki Mocno Niezależnej - Symphony 2004
Czy wybiera sie ktos z pomorskiego na Syfka 2k4? (Słupsk, Koszalin, okolice)
[#24] Re: Festiwal Sztuki Mocno Niezależnej - Symphony 2004
W odpowiedzi na komentarz #23






Z Koszalina jada przynajmniej 4 osoby . W czwartek wieczorem. Po szczegoly zapraszam na priv.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem