Komentowana treść: PageStream 5.0
[#1] Re: PageStream 5.0
Najlepszy to on jest na Amigę.



Bo najlepszy z najlepszych to jest Calamus.



Ale fajnie że coś się dzieje
[#2] Re: PageStream 5.0


racja przynajmniej jeden profesjonalny program na ami :)..tzn. taki o ktorym jeszcze pisza gdzie indziej =)
[#3] Re: PageStream 5.0
super, ciesze sie ze obok okienek, pingwinow i jablek sa tez boingballe i motyle brane w dalszym ciagu pod uwage. I oby tak dalej!

pozdrawiam!
[#4] Re: PageStream 5.0
Teraz za zwykłą wersję 99$. To chyba bardzo dobra cena.

[#5] Re: PageStream 5.0
A niech mnie! Chyba padnę. I do tego wszystkiego będzie jeszcze wersja dla MorphOS. Zmiana numerka przed kropką wróży wiele dobrego. Transparentne teksty i obrazki. Czy ma coś takiego QuarkXPress, PageMaker, Adobe InDesign? Ja nie zauważyłem (może są jakieś pluginy). Kurcze chyba się rzucę na niego (chociaż średnio mi on już jest potrzebny). :) Aż trudno uwierzyć, że ten program jeszcze powstaje i w dodatku właśnie przechodzi całkiem niezły rozwój. Niech mnie ktos uszczypnie. :P



Czy mi się zdaje czy na "innym portalu" ktoś to się nie tak dawno chwalił, że nowy PageStream będzie najpierw na AmigaOS4? Była gadka, że MorphOS nienajlepiej wypadł w aniecie i takie tam...
[#6] Re: PageStream 5.0
Super



[#7] Re: PageStream 5.0
Ale bajer kupuję.
[#8] Re: PageStream 5.0
fiu fiu... pisza, ze ma miec nowy interface pod mosa, oparty na MUI...
[#9] Re: PageStream 5.0
Zaripista sprawa i to za takâ cenë.

Niema sië nad czym zastanawiac

Biore

[#10] Re: PageStream 5.0
W odpowiedzi na komentarz #9


Ja na Twoim miejscu zastanowilbym sie nad poprawnym wybraniem kodowania, abys nie krzaczyl na stronie ;)
[#11] Re: PageStream 5.0
A moze by wziasc grupowo, koszty pewnie bylyby nizsze (chocby wysyl
pieniedzy) a i moze udaloby sie jakas niewielka znizke dostac
[#12] Re: PageStream 5.0
W odpowiedzi na komentarz #11


Bardzo dobra pomysła jak cóś to ja też się piszę
[#13] Re: PageStream 5.0
W odpowiedzi na komentarz #12


Ja się jeszcze zastanawiam (bo naprawdę nie jest mi już taki program potrzebny) ale jest szansa, ze też się zdecyduję.



Z tego pamiętam to jakaś wersja Lite miała byc w SuperBundle. Ktos się orientuje czy coś z tego wyjdzie i jak bardzo okrojona byłaby ta "Lite"?
[#14] Re: PageStream 5.0
Po pierwsze, to Grasshopper powinni nazwę Amiga na swojej stronie naprawdę gdzieś bardzo głęboko schować. ;) Wtedy może zwykli userzy nabraliby do programu większego zaufania...



Generalnie największą zaletą programu jest jego cena. To ile żąda np. Adobe czy Corel za swoje programy do składu, przyprawia o zawroty głowy. Kwestie ratują pakiety oprogramowania (Adobe), albo to, że i tak nikt Ventury nie używa (Corel). ;) I wiecie jak to jest - wielce profesjonalna korporacja Adobe sprzedaje program za kilkaset dolców, a tu jakaś mało znana firemka sprzedaje za mniej niz 100... Ktoś spojrzy, jeszcze nazwę Amiga zobaczy... To w świecie po prostu śmierdzi. Dlatego PageStreamowi będzie niezwykle trudno się przebić, biorąc pod uwagę jego zerową promocję i nieobecność w odpowiedniej prasie.



Gdyby cenę podniesiono o 300% ceny dla Win i MacOSa, to by ludki zaufania nabrali. ;) Ja PageStreamowi życzę bardzo dobrze, ale polityka firmy (jest jakaś?) musi się zmienić. A dopiero później niech myslą o nowych funckjach programu... To kapitalizm.
[#15] Re: PageStream 5.0
W odpowiedzi na komentarz #14


"Ktos spojrzy, jeszcze nazwe Amiga zobaczy... To w swiecie po prostu smierdzi" - troche przeginasz "To kapitalizm" - wlasnie, a w nim nawet "smierdzaca" nazwe Amiga mozna wypromowac! :) Mi sie bardzo podoba polityka Grasshopper - na rowni traktuja Amige, Maca i PC! Panowie tak trzymac!
[#16] Re: PageStream 5.0
W odpowiedzi na komentarz #15


nie wyrywaj, owco, moich słów z kontekstu. nie nazwa Amiga jest śmierdząca. jest jedną ze składowych tego 'smrodu'.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem