Komentowana treść: IntuitionBase - rozwoju ciąg dalszy
[#1] Re: IntuitionBase - rozwoju ciąg dalszy
Amiskarpetki i amicola rządzą
[#2] Re: IntuitionBase - rozwoju ciąg dalszy
No i każdy posiadacz AmigiOne może sobie z dumą przykleić czadreską naklejkę na komputer (nazwa to podstawa w końcu) za jedyne 24 złote.
[#3] Re: IntuitionBase - rozwoju ciąg dalszy
Juz myslalem, ze tak niskiego poziomu nie mozna byloby sie spodziewac, po takiej osobie jak Pan Panie Grzegorzu. Wstyd.
[#4] Re: IntuitionBase - rozwoju ciąg dalszy
W odpowiedzi na komentarz #3




szczerze? pierwsze słowa które przyszły mi do głowy to "już to przerabialiśmy" :/ i nie wiem , czy to jest mój niski poziom , czy powinienem się wstydzić? czy może tak jak KAZIK, powiedzieć, "niech się wstydzi ten co robi, nie ten co widzi"
[#5] Re: IntuitionBase - rozwoju ciąg dalszy
W odpowiedzi na komentarz #3


Na czym niby polega mój niski poziom? Na tym, że zauważyłem, że jedynym towarem w tym sklepie są naklejki na obudowę komputera w cenie 3 funty angielskie za sztukę + 50 pensów porto na terenie Unii Europejskiej? Aktualny kurs funta to około 6,85 zł, może Pan sam sprawdzić że obliczenia były precyzyjne.
[#6] Re: IntuitionBase - rozwoju ciąg dalszy
W odpowiedzi na komentarz #4


Widzę, że ktoś już mnie w treści komentarza uprzedził. Pozostaje się tylko podpisać. A btw, nie był to przypadkiem KNŻ a nie KAZIK ? ;)
[#7] Re: IntuitionBase - rozwoju ciąg dalszy
W odpowiedzi na komentarz #5




Mam na mysli kolejny bredniokomentaz... po co to ?
[#8] Re: IntuitionBase - rozwoju ciąg dalszy
W odpowiedzi na komentarz #6


KNZ, czyli KAZIK NA ZYWO, plyta (TERAZ PROSZE WSZYSTKICH O UWAGE! ) PPP - Porozumienie Ponad Podzialami, utwor "Przy slowie"



Czy jest jeszcze szansa na PPP?
[#9] Re: IntuitionBase - rozwoju ciąg dalszy
W odpowiedzi na komentarz #8


"You must die, I allone am best":)-Nie pamietam w jakiej piosnce to słyszałem;)
[#10] Re: IntuitionBase - rozwoju ciąg dalszy
W odpowiedzi na komentarz #9




Bloodhound Gang - "I hope you die"...



kurcze, ale szafowanie kontekstami :D
[#11] Re: IntuitionBase - rozwoju ciąg dalszy
W odpowiedzi na komentarz #6




Chodziło mi raczej o osobę Wokalisty (respekt! ;)) niż o nazwę zespołu, ale co tam ;)
[#12] Re: IntuitionBase - rozwoju ciąg dalszy
W odpowiedzi na komentarz #5


A moze tak drwic z wyprzedazy w brytyjskich sklepach z ciuchami, ktore srednio sa 2 razy drozsze ?

Ile wagi przywiazywalbys do naklejki za 2 zl ? Pewnie nie bylaby juz "czaderska", tylko "szmatlawa naklejka za byle 2 zl" ?
[#13] Re: IntuitionBase - rozwoju ciąg dalszy
W odpowiedzi na komentarz #12




To znaczy, że ta sama naklejka za 24 zł będzie bardziej czaderska dlatego, że kosztuje 24 zł? Rozumiem że np. jeżdżenie audi A8 jest bardziej czaderskie niż maluchem, ale jeżeli zapłacę za malucha jak za audi, to on będzie przez to bardziej czaderski?
[#14] Re: IntuitionBase - rozwoju ciąg dalszy
W odpowiedzi na komentarz #13


To nic nie znaczy, Krashanie poza tym, ze NIE ODPOWIEDZIALES NA PYTANIE.
[#15] Re: IntuitionBase - rozwoju ciąg dalszy
W odpowiedzi na komentarz #14


Już się poprawiam.



A moze tak drwic z wyprzedazy w brytyjskich sklepach z ciuchami, ktore srednio sa 2 razy drozsze?



Jak ktoś bardzo chce to można. Mnie osobiście ceny w brytyjskich sklepach z ciuchami jakoś mało obchodzą, ubrania kupuję w Polsce.



Ile wagi przywiazywalbys do naklejki za 2 zl?



Tyle samo co do naklejki za 24 zł, a więc wcale.



Pewnie nie bylaby juz "czaderska", tylko "szmatlawa naklejka za byle 2 zl"?



Nie pasjonuję się naklejkami na komputer. Liczy się sam sprzęt a nie naklejka. Na moim komputerze nie ma żadnej naklejki. Naklejka za 24 zł jest dokładnie tak samo szmatława jak za 2 zł, ni mniej ni więcej...
[#16] Re: IntuitionBase - rozwoju ciąg dalszy
W odpowiedzi na komentarz #15




Jak ktoś bardzo chce to można. Mnie osobiście ceny w brytyjskich sklepach z ciuchami jakoś mało obchodzą, ubrania kupuję w Polsce.



Tyle samo co do naklejki za 24 zł, a więc wcale.



No wiec wlasnie :) DObrze, ze powiedziales to wlasnymi slowami, bo w moje bys nie uwierzyl. TO NIE MA ZNACZENIA. Szkoda tylko, ze doszedles do tego dopiero PO napisaniu pierwszego komentarza, a nie PRZED :) Jesli nie ma znaczenia, po co sie emocjonowac, czy komentowac pokazujac swoj stosunek emocjonalny... nie przeczmy sami sobie.

Jeszcze raz powtorze na koniec, EOTujac: to nie ma znaczenia w kontekscie newsa. Naprawde :)
[#17] Re: IntuitionBase - rozwoju ciąg dalszy
W odpowiedzi na komentarz #1


Ale to jest jeszcze spoko, właśnie wyczytałem, że jak kupię w pewnym sklepie sprzęt na Intelu, to dostanę unikalną "smycz" firmy Intel.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem