Komentowana treść: RC5-72 - Pegasos Team
[#1] Re: RC5-72 - Pegasos Team
Hmmm, no i mam dylemat. Na razie nie będę zmieniał drużyny, ale Distributed Amiga może polecieć nieźle w dół jak się ludzie zaczną przenosić... Na razie jest tam 8 osób na jakąś setkę liczącą RC5 na Pegasosach więc skala zjawiska nie jest masowa. Sam nie wiem po cholerę było robić nowy team, przecież on nie ma szans na miejsce w pierwszej dwudziestce... Co ciekawe ten team ma już 57 dni, czyli powstał sporo wcześniej. Nawet bPlan, który ma najwięcej przemiału z wszystkich pegasosowych uczestników (3 x Peg2 G4 z AltiVecem) nie jest tam zapisany. Powiem wprost, nie podoba mi się to.
[#2] Re: RC5-72 - Pegasos Team
No wîaônie, chciaîem juű zagaię na ten temat :) Niby Pegazowcy i Amigowcy to jedna rodzina a jak przychodzi do liczenia to rűnâ bloczki na wîasne konto ;). Coô tu chyba nie gra? ... Zgîaszam sprzeciw :)
[#3] Re: RC5-72 - Pegasos Team
Zwolennicy AmigiOne właśnie dostali nowy argument w dyskusji o
wyższości świąt.... :)
[#4] Re: RC5-72 - Pegasos Team
...z drugiej strony istnieją osoby, które Amigi nie miały, ale
Pegasosa używają oraz ci co liczą pod linuxem...
[#5] Re: RC5-72 - Pegasos Team
W odpowiedzi na komentarz #2

moze maja dosc sluchania na kazdym kroku ze pegasos nie ma nic
wspolnego z amiga i stwierdzili, ze skoro tak, to licza na wlasne
konto...
[#6] Re: RC5-72 - Pegasos Team
No i po co? Razem jestestesmy jakas sila, a tak bedziemy niczym. Po cholere sie dzielic? Ja tam miele na konto Amigi. Przeciez tu nie chodzi o jakies odlamy amigowe. :) Jak tak mielibysmy na to patrzec to jeszcze powinny powstac teamy: Amithlon, A500, WarpOS, PowerUP, UAE, itp... glupie.
[#7] Re: RC5-72 - Pegasos Team
No to już jest głupota przez duże G

Niby oni chcą w ten sposób wypromować pegasosa? buahaha!
[#8] Re: RC5-72 - Pegasos Team
"zgadzam się z przedmócą", idiotyczna idea
[#9] Re: RC5-72 - Pegasos Team
Postanowiłem pośledzić trochę dzieje tego teamu, dziś ma już 16 członków i przesunął się na 2385 miejsce (o 524 miejsc w górę, no ale w tej strefie o takie awanse nie jest trudno). Jak pisze sam team w swojej zajawce ich celem jest wejście do pierwszej setki. Drużyny w okolicach setnego miejsca mają dzienne przemiały rzędu 2000 bloków, Pegasos Team ma 1000. Chociaż jeżeli przyłączy się jeszcze trochę ludzi, to faktycznie do pierwszej setki mogą wejść... Ja na razie postoję i popatrzę.
[#10] Re: RC5-72 - Pegasos Team
Pegasos Team to ryba w porównaniu z "Amithlon/AmigaOS XL - United AmigaOS power users". Składa się aż z 1 człowieka, chyba jest to Harald Frank (adres borg@vmc.de to chyba do niego...). "Ekipa" istnieje ponad pół roku. To trzeba być egocentrykiem...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem