Komentowana treść: AWeb 3.5 APL Lite Beta
[#1] Re: AWeb 3.5 APL Lite Beta
Zgodnie z obietnicą zainstalowałem...

Jeśli chodzi o wyświetlanie strony PPA na AWebie to m.in. nie można używać niestety przycisków wstawiających tagi do formularza (AWeb się zapętla w ich wstawianiu).
[#2] Re: AWeb 3.5 APL Lite Beta
Nihil novi wg mnie. To nadal nie jest to na co czekamy... Ale niech chłopaki pracują dalej.
[#3] Re: AWeb 3.5 APL Lite Beta
Szczególnie wstrząsnęła mną "ulepszona obsługa gophera" i "nowe ulepszone okienko powitalne" .
[#4] Re: AWeb 3.5 APL Lite Beta
Ciekawe po jaką cholerę oni wzięli te źródła w swoje łapki, skoro przez taki długi okres czasu nic konkretnego z nimi nie zrobili...
[#5] Re: AWeb 3.5 APL Lite Beta
bo czuja sie dzieki temu wazni. Powazni Developerzy Robiacy Aweba i Aros. brzmi prawie tak dumnie jak "betatester"
[#6] Re: AWeb 3.5 APL Lite Beta
Nie wyeliminowali nawet bugu w installerze. Przy probie instalacji pod OS4.0 wyskakuje blad informujacy ze dysponuje prockiem 040, i abym zassal wersje dedykowana temu procesorowi.

Oczywiscie poki co Aweb 3.5 dla prockow 040 nie istnieje, wiec instalacje musialem przeprowadzic recznie.

[#7] Re: AWeb 3.5 APL Lite Beta
W odpowiedzi na komentarz #6




może nie mieli os4 do testów?
[#8] Re: AWeb 3.5 APL Lite Beta
ten inslataler to dowcip. jak rozpakowalem i zastapilem recznie stare pliki. ladnie dziala.
[#9] Re: AWeb 3.5 APL Lite Beta


a CSS, HTML4? Czy ja tak duzo wymagam? Nie chce zadnej Javy (przynajmniej na razie) i czy innych bajerow, chce tylko normalnie surfowac po allegro! ;)
[#10] Re: AWeb 3.5 APL Lite Beta
W odpowiedzi na komentarz #9


CSS, HTML4 i inne będą w wersji nie-Lite AWeba, czyli tej, która będzie oparta o przeportowane i zaimplementowane khtml.
[#11] Re: AWeb 3.5 APL Lite Beta
W odpowiedzi na komentarz #10


Cos mi sie wydaje, ze zanim oni to zrobia to bedzie HTML11 i CSS8 ;)
[#12] Re: AWeb 3.5 APL Lite Beta
W odpowiedzi na komentarz #11




czytaj xhtml, xml i inne dziwactwa.
[#13] Re: AWeb 3.5 APL Lite Beta
Jaka jest różnica pomiędzy wersją Lite i zwykłą AWeb-a?
[#14] Re: AWeb 3.5 APL Lite Beta
W odpowiedzi na komentarz #13


Lite jest dla Amig klasycznych, dla słabych konfiguracji. Nie-lite, czyli "pełna" będzie korzystała z KHTML ma być bardziej rozbudowana, wymagająca, etc. i przeznaczona będzie dla szybszych Amig niż klasyczne.
[#15] Re: AWeb 3.5 APL Lite Beta
W odpowiedzi na komentarz #3

Każdy widzi to, co chce zobaczyć. Tak Krashan, no comment :).

Ja jeszcze nie odpalałem, ale z ulepszeń "teoretycznych"

na pewno ucieszy mnie poprawa grafy, bo odświeżanie

aweb ma faktycznie ..... (każdy zobaczy, co chce...).

Jest to jednak program posiadający jedną wielką zaletę:

nie wiesz się co kilka minut, jak "zwykłe amigowe przeglądarki".

Dawniej (ale to bardzo dawno) używałem Aweba, ponieważ był

najszybszy (A600i wersja chyba 1.xx).



Mów sobie Grzegorz, co chcesz, ale nawet mI$iEk nie jest

idealny ))))))))))

a zwłaszcza on...



Pozdrówka, a jeśli się bardzo nudzisz, to....

no wiesz, nowa wersja aweba :)

[#16] Re: AWeb 3.5 APL Lite Beta


popindolilo was z ta matroska dajcie se z nia spokuj i kompresujcie divx lub xvid
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem