Komentowana treść: Pegasos Open Platform - prezentacja
[#1] Re: Pegasos Open Platform - prezentacja
Po prezentacji wiadac ze Geniesi stawia przede wszystkim na Linuksa.
[#2] Re: Pegasos Open Platform - prezentacja
W odpowiedzi na komentarz #1


Skoro chce zarobić jakieś pieniądze, to na co ma stawiać?...
[#3] Re: Pegasos Open Platform - prezentacja
Czy krowa dużo ryczy a mało mleka daje?
[#4] Re: Pegasos Open Platform - prezentacja
W odpowiedzi na komentarz #1


Nie zauważyłeś jeszcze, że na tylko i wyłącznie "amiświatku" żadna firma nie jest w stanie się utrzymać?
[#5] Re: Pegasos Open Platform - prezentacja
Czy kazde komentarz nt. Genesi, MOS czy Peggy odbieracie jako atak, na ktory trzeba kontratakowac?

Po prostu stwierdzilem fakt.
[#6] Re: Pegasos Open Platform - prezentacja
W odpowiedzi na komentarz #5


Jaki atak? O czym Ty piszesz? Przecież to odnośnie Linuxa wiadomo już od ohohoho, albo jeszcze dłużej. A Krashan tylko wyjaśnił tym co nie wiedzą.

BTW: To na A1 i OS4 będzie się zarabiać pieniądze z ich sprzedaży? I utrzymywać firmę? Hmmm, to by wyjaśniało cenę kompletu, ale nie liczyłbym na jakiś większy wzrost zysków po wyjściu pełnego OS4, nowych klientów taką ceną nie zdobędą wielu chyba. :/

Przypomnijcie sobie czym konkurowała A500 z ówczesnymi pecetami, co miała do zaoferowania, a później porównajcie obecną sytuację.

Nawet tani Pegaz niewiele pomoże.

Też nic odkrywczego nie napisałem, ale chodzi mi o zastanowienie się. Te wszystkie wojny i wojenki to tylko Wasz chory wymysł.
[#7] Re: Pegasos Open Platform - prezentacja
nie ma powodów, aby obawiać się o przyszłość MorphOS-a.


Jak podaje Radio Erewań, komunizm rozwija się w dobrym kierunku. ;)
[#8] Re: Pegasos Open Platform - prezentacja
W odpowiedzi na komentarz #5


To się nazywa mania prześladowcza i chyba jest zaraźliwe, bo wszyscy fanatycy OS4 na nią cierpią.
[#9] Re: Pegasos Open Platform - prezentacja
Ta prezentacja jest dziwaczna jakaś... nic z tego nie wynika jak dla mnie... o co chodzi? ktoś mi wytłumaczy?
[#10] Re: Pegasos Open Platform - prezentacja
W odpowiedzi na komentarz #9


To takie typowe "bla bla bla". Takie wykresy i obrazeczki zawsze kojarzyły mi się z przepisywanymi z książek pracami dyplomowymi, magisterskimi. :) Ja mam na tego typu marketingowy bełkot ustawiony filtr - nawet nie zauważam tego.



Zgadzam się z tym że o przyszłość MorphOSa możemy być spokojni. Wersji 1.4.2 już nikt nam nie zabierze. Będziemy ją mieć do końca świata. :P
[#11] Re: Pegasos Open Platform - prezentacja
W odpowiedzi na komentarz #1


ale MOS a także MacOs są też wspomniane.



BTW. ciekawe jak się posuwają pracę nad OpenDarwinem dla Pegasosa.

I mam pytanko sprzętowe (może ktoś wie): PPC mogą chyba pracować także jako little-endian, czy jest to supportowane przez pegaza.
[#12] Re: Pegasos Open Platform - prezentacja
W odpowiedzi na komentarz #11


Co rozumiesz przez "supportowane przez pegaza? Skoro PPC potrafi pracować w little-endian, to i pegaz potrafi pracować w little-endian.
[#13] Re: Pegasos Open Platform - prezentacja
W odpowiedzi na komentarz #2




Ja to juz nie stawiam na Genesi. Lepiej dogadac sie z bPlanem i

stworzyc nowy OS kompatybilny z AOS3.x i MOS 1.x i sprzedawac. Poki co

MOSTeam jest skutecznie hamowany przez....Genesi...
[#14] Re: Pegasos Open Platform - prezentacja
W odpowiedzi na komentarz #12


nie do końca tak, karty powerup na przykład nie miały możliwości przełączania więc nie wiadomo jak jest w pegazie
[#15] Re: Pegasos Open Platform - prezentacja
W odpowiedzi na komentarz #14


Że niby o co Ci chodzi?
[#16] Re: Pegasos Open Platform - prezentacja
Napewno kupowanie Pegasosa dla Linuksa nie ma sensu. Leszy PC taniej szybciej i system jest najczesciej uaktualnaiany dla parcha.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem