Komentowana treść: TranspoClock 1.04
[#1] Re: TranspoClock 1.04
To w pegazosie pamięć się zużywa podczas pracy w takim stopniu że można zrobić zegar pokazujący ilość zużytej (nienadającej się juz do niczego pamięc) ?

[#2] Re: TranspoClock 1.04
W odpowiedzi na komentarz #1


W MOS 1.5 ma byc zaimplementowany recycling pamieci ;)
[#3] Re: TranspoClock 1.04
W odpowiedzi na komentarz #1


To jest chyba paseczek pokazujacy poprostu ilosc uzywanej pamieci. Cos takiego jak liczby na gornej belce typowego Workbencha. Ja akurat i tak sobie ten paseczek wylaczylem. Taka dziwna (zazwyczaj krotka, bo niby co takiego pamieciozernego na MOSie sie odpala?) kreska wyglada jak jakis kwas czy smieci na ekranie. Denerwowala mnie ona wiec wylaczylem. Dobrze, ze jest mozliwosc wylaczenia...
[#4] Re: TranspoClock 1.04
W odpowiedzi na komentarz #2


W MOS 1.5 ma byc zaimplementowany recycling pamieci ;)



Hehehe. :D Dzieki takiego recyclingowi moze uda sie wywalczyc jakies pieniadze na rozwoj Pegasosa z puli funduszy przeznaczonych na ochrone srodowiska. ;););)
[#5] Re: TranspoClock 1.04
W odpowiedzi na komentarz #4




Raczej od ministerstwa kultury wyciagniemy pieniadze, bo MOS 1.4.2 to

juz zabytek :P

[#6] Re: TranspoClock 1.04
W odpowiedzi na komentarz #5


panie Marcnie. niech pan da odetchnąć chłopakom. teraz wakacje, słońce, plaża, piwo itp. niech się rozerwą. komu by sie teraz chciało siedzieć przed klawiaturą nad nudnymi wierszami kodu?

wypoczną, a po wakacjach będzie nowy MOS! :D

[#7] Re: TranspoClock 1.04
W odpowiedzi na komentarz #6


Po których wakacjach? ;)
[#8] Re: TranspoClock 1.04
W odpowiedzi na komentarz #6


Że niby co jest nudne? :P
[#9] Re: TranspoClock 1.04
W odpowiedzi na komentarz #6


Wlasnie siedze przed klawiatura...:))

Ehh...dobra ide sie przejsc na troche.
[#10] Re: TranspoClock 1.04
W odpowiedzi na komentarz #7




no tych wakacjach, "za dwa tygodnie"
[#11] Re: TranspoClock 1.04
W odpowiedzi na komentarz #3


Ustaw kolor na jakiś mniej toksyczny i już nie będzie drażnić ;)
[#12] Re: TranspoClock 1.04
W odpowiedzi na komentarz #11


Mi zawsze taka krótka pozioma jednopixelowa kreska w dziwnym miejscu będzie się kojarzyła z uszkodzeniem obrazka. To pewnie wynik obluzowania jakiejś klepki :) ale tak juz mam. Może gdyby była (innym kolorem) reszta paska repzentująca wolną ilość pamięci (w sumie oba paski dawałyby 100%) to bym się zdecydował. Wtedy bardziaj przemiawiałoby to do mojej wyobraźni, bo od razu rzucałby się w oczy udział procentowy ilości zajętej do wolnej pamięci. Ale mną się nie przejmuj - TranspoClock jest maxymalnie OK. :P
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem