Komentowana treść: Obniżka w Vesalii
[#1] Re: Obniżka w Vesalii
Czy ktos kupowal w Vesalii wysylkowo ? Maja dobra cene na

AmigaWritera i ArtEffecta. Jakie oplaty dodatkowe oprocz platnosci za

programy i przesylke sa po wejsciu PL do UE ??
[#2] Re: Obniżka w Vesalii
W odpowiedzi na komentarz #1


Jakie oplaty dodatkowe oprocz platnosci za

programy i przesylke sa po wejsciu PL do UE




Ja oczywiście nie mam pojęcia :) ale myślę, że cena produktu i koszt przesyłki to wszystko. Jeżeli coś jeszcze trzeba bulić to ja mam w nosie takie wejście do Unii. Jak ktoś napisze, że są dodatkowe opłaty to klnę się na wszsytkie świętości, że i PPA zacznę zatruwać swoimi antypolskimi poglądami. ;) Narazie ten portal (nie licząc forum) oszczędzam...
[#3] Re: Obniżka w Vesalii
W odpowiedzi na komentarz #1


W Vesalii nie, ale kupowałem już kompakty wysyłkowo i nawet przed wejściem do Unii nie były oclone do pewnej sumy. Teraz możesz to zrobić spokojnie, wystarczy że zapłacisz kartą. Tylko wybierz jakąś bezpieczną przesyłkę.
[#4] Re: Obniżka w Vesalii
W odpowiedzi na komentarz #3


No to fajnie. Tak powinno byc.



Az glupio sie czuje w takim normalnym swiecie. :) Moja ideologia pada w gruzach, swiat mi sie wali. :)
[#5] Re: Obniżka w Vesalii
W odpowiedzi na komentarz #1




Nie ma innych opłat. Jednak należy pamiętać że przesyłka z Niemiec to suma od 4.5 euro do nawet 40 euro w zależności od wagi i ewentualnego ubezpieczenia (przykład, nie z Vasalii ale z KDH - przesyłka AmigaONE to koszt 19.9 euro).
[#6] Re: Obniżka w Vesalii
W odpowiedzi na komentarz #5




Właśnie, o to chodzi, że zaczyna się poważniej traktować polskich

odbiorców na zachodzie.



Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem