Komentowana treść: AmiGG 0.41!
[#1] Re: AmiGG 0.41!
mam nadzieje, ze dziala tak ladnie jak wyglda. wielkie brawa dla autorow.
[#2] Re: AmiGG 0.41!
W odpowiedzi na komentarz #1

Dziala jeszcze lepiej. Wystarczy pobrac archiwum i sprawdzic ;)

[#3] Re: AmiGG 0.41!
Wreszcie. Skok jakosciowy jest ogromny. Bylem upierdliwy, ale sie oplacilo. ;)
[#4] Re: AmiGG 0.41!
W odpowiedzi na komentarz #3


A to jeszcze nie koniec. Dzięki temu, że wypuściłem publiczną wersję, dowiedziałem się o paru błędach, co zaowocuje kolejnymi poprawkami, i kolejnym skokiem jakościowym. ;)
[#5] Re: AmiGG 0.41!
Wersja MOS wieszala mi sie przy kazdej probie importu listy kontaktow (probowalem z serwera, z pliku Gadami i pecetowego GaduGadu). Ale wersja AmigaOS zaimportowala liste i teraz juz moge uzywac wersji MorphOS. Musze przyznac, ze chyba sie dalem przekonac do AmiGG. :)
[#6] Re: AmiGG 0.41!
W odpowiedzi na komentarz #5


Wersja MOS w ogóle cierpi na jakieś dziwne przypadłości. Hituje, i inne cuda na kiju wyprawia. Wprawdzie ją dołączyłem do archiwum, ale dla bezpieczeństwa proponuję uzywać tylko wersji m68k... Dopóki nie zwalczę problemów z komplikatorem ;) MOSowym. A jako że nie zamierzam rezygnować z rozwoju amigg, to nastąpi to prędzej czy później.

Tak poza tym różnicy w prędkości między wersjami MOS/m68k nie ma.:)
[#7] Re: AmiGG 0.41!
Rzeczywiście, wygląda świetnie. Gratulacje. Aż chce mi się pokombinować z udostępnieniem Netu na Amigę przez kabel szeregowy.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem