Komentowana treść: Amigart.com może przestać istnieć
[#1] Re: Amigart.com może przestać istnieć
hmmm...nie mieli zabezpieczonej kopi? Coz za nieostroznosc. Mam nadzieje ze PPA jest backupowane co jakis czas...
[#2] Re: Amigart.com może przestać istnieć


Dyplomatyczne wyjasnienie... (nie chce juz nam sie).
[#3] Re: Amigart.com może przestać istnieć
Ja się tam nie znam na organizacji portali ale nie wyobrażam sobie robienia czegoś takiego bez backupowania. Nie chciałbym być wredny ale uważam, że ktoś kto jest tak lekkomyślny powinien kiedyś dostać nauczkę i nauczyć się raz na zawsze. :) To ja pisząc swoje pierdoły codziennie robię backup na drugim sprzęcie. Żeby było śmiesznie to starych backupów nie kasuję do czasu skończenia projektu. Czasem jest tego prawie setka. :) Ale dzięki temu mam "undo" do samego początku. Przy wielkościach i cenach dzisiejszych dysków i prędkości sieci lokalnej to żaden problem. :)
[#4] Re: Amigart.com może przestać istnieć
pierd... o chopenie, backupa nie zrobili???? przez tyle lat!? hyh :}
[#5] Re: Amigart.com może przestać istnieć
W odpowiedzi na komentarz #1


A tak, PPA ma kopię bazy. Ostatnia z wczoraj. :]
[#6] Re: Amigart.com może przestać istnieć
W odpowiedzi na komentarz #5


Ja nie mogę zrozumieć, co za (CENZ) włamali się na ten portal!!! Jak można być tak wrednym i niszczyć czyjąś pracę!
[#7] Re: Amigart.com może przestać istnieć
W odpowiedzi na komentarz #6


Może to był jakiś amifan?
[#8] Re: Amigart.com może przestać istnieć
W odpowiedzi na komentarz #6


Prawdziwy haker nie powinien zostaawiać śladu po sobie, może oni nadinterpretowali te słowa i skasowali wszystko? ;)

Albo im 'niechcący' tak wyszło. Nie pierwszy i nie ostatni portal, niestety. :(
[#9] Re: Amigart.com może przestać istnieć
W odpowiedzi na komentarz #8

Nie pierwszy i nie ostatni portal na phpNuke...
[#10] Re: Amigart.com może przestać istnieć
W odpowiedzi na komentarz #8




Tak, hakerzy maja swoj kodeks honorowy, a ci to pewnie zwykle "crackorze" z uszkodzona klawiatura z super-marketu

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem