Komentowana treść: MAME 0.84 dla MorphOS-a
[#1] Re: MAME 0.84 dla MorphOS-a
Długo czekałem na nową wersję (i co ważne, 'zsynchronizowaną' z aktualną wersją 'głównego' MAME, ważne z perspektywy aktualizowanych plików rom), ale warto było :) Zacieram ręce, domu przetestuje (bo tutaj gdzie teraz jestem, czyli na praktyce mam do dyspozycji tylko słabe jak dla MAME Pentium II, sprawdzałem...).



Swoją drogą zaciekawiła mnie również jedna rzecz, niezwiązana bezpośrednio z MAME. Na jednym ze screenshotów (http://perso.wanadoo.fr/fabien.coeurjoly/mamegui_main.png) jest taki fajny suwak (slider) MUI, nie znalazłem go w zestawie standardowych gadżetów MUI 3.9, ale wygląda całkiem dobrze jak na mój gust. Czy ktoś może wie gdzie można taki suwak znaleźć?
[#2] Re: MAME 0.84 dla MorphOS-a
W odpowiedzi na komentarz #1


To jest najbardziej standardowy slider, ktory jest wbudowany w Intuition o ile sie nie myle. Jego kolor ustawiasz w pliku konfiguracyjnym skorki.
[#3] Re: MAME 0.84 dla MorphOS-a
Nowe MAME podoba mi sie, ale chyba czas dokupic wiecej pamieci, bo 256 robi sie malo przy uzywaniu tego potwora.
[#4] Re: MAME 0.84 dla MorphOS-a
W odpowiedzi na komentarz #3


Warto zassać archiwum jeszcze raz bowiem Fab zamieścił poprawioną wersję pod względem wymaganej ilości pamięci.
[#5] Re: MAME 0.84 dla MorphOS-a
tekken3 wyciaga jakies 4FPS na PEG1 g3/600
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem