Komentowana treść: Nowa wersja UADE
[#1] Re: Nowa wersja UADE
Wielkie slowa. Jestem Ciekaw czy rzeczywiscie wiernosc odtwarzania jest stuprocentowa. Zasadniczo tez nalezy zadac pytanie czy samo UAE emuluje na dzien dzisiejszy dzwiek ze 100% dokladnoscia. Nie jestem audiofilem, ale nawet moje lamerskie uszy wyczuly ze wiele modkow brzmi jednak zupelnie inaczej na E-UAE+Hipoplayer niz na tym samym Hipoplayerze odpalonym na paulowskiej maszynie.

Swoja droga ciekawe czy ktos kontaktowal sie z autorem Delitrackera, a w zasadzio to juz Deliplayera. Gosciu tyle lat dzialal na Amidze, wiec moze przez wzglad na stare dobre czasy skusilby sie na jakis porcik. Z pewnoscia troche zarejewstrowanych userow tez dzieki temu by mu przybylo.

[#2] Re: Nowa wersja UADE
a moze tak jeszcze whdload-uae dla posiadaczy mopsa i aos4.0 by ktos zrobil :). To tylko takie moje mazenie (scietej glowy) ale na pewno wielu by chcialo kliknac tylko na ikonke np. ze swosem lub superfrogiem i grac odrazu bez zbednych konfiguracji... no ale to mazenie scietej glowy
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem