Komentowana treść: UFO: Enemy Unknown - recenzja
[#1] Re: UFO: Enemy Unknown - recenzja
No proszę... A ja myślałem, że OLLO jest na urlopie :P
[#2] Re: UFO: Enemy Unknown - recenzja
Gdyby nie Civilization, to UFO byłoby najlepszą grą na Ami :)
Tak czy inaczej, warto zainstalować to pod MOSem... próbował ktoś? Chodzi bezpośrednio, E-UAE, czy może PC-wersja pod Dos-Boxem?
[#3] Re: UFO: Enemy Unknown - recenzja

@wali7, post #2

Chodzi pod e-uae jak i pod dosboksem, bezpośrednio to byłyby marzenia, przynajmniej na pegasosie (choć przyznam, że nie próbowałem;).
[#4] Re: UFO: Enemy Unknown - recenzja

@koodlaty, post #1

Urlop w szpitalu?

A wracając do tematu: dobra robota Ollo tylko że dość krótkie ;)
[#5] Re: UFO: Enemy Unknown - recenzja
Pytanie - czy na amigę powstała druga część? Nigdzie potwierdzenia nie mogę dostać a już kilkakrotnie obiło mi się o uszy, że była.
[#6] Re: UFO: Enemy Unknown - recenzja

@koodlaty, post #5

Terror from the Deep nie pojawił się na Amigę. Można grać jednak pod PC-Taskiem i jest to granie całkiem znośne. Więcej na naszym portalu.
[#7] Re: UFO: Enemy Unknown - recenzja
Ja sie pytam: gdzie Xenocide,Drako? :P.
[#8] Re: UFO: Enemy Unknown - recenzja

@mailman, post #6

Thx, przez emulację się już bawiłem ;) Tak btw pod koniec artykułu jest niedziałający link do obrazków...
[#9] Re: UFO: Enemy Unknown - recenzja

@koodlaty, post #8

Poprawimy.
[#10] Re: UFO: Enemy Unknown - recenzja
Wersja amigowa ma chyba wiecej muzyki i lepszej jakosci od wersji PC, a jak to wyglada w przypadku wersji Apple-Mac ?
[#11] Re: UFO: Enemy Unknown - recenzja

@Pawelek, post #10

Za to wesja amigowa, o ile dobrze pamiętam ma okrojoną część rozgrywki odpowiedzialną za janość poszczególnych pól - w wersji pecetowej przy grze w nocy widoczne są tylko niewielkie obszary wokół ludzików (w wersji amigowej widać wszystko).
[#12] Re: UFO: Enemy Unknown - recenzja

@alpine, post #4

To jest tylko króciutka recenzja, znacznie większy artek wkrótce, jak wróce ze szpitala to dopisze brakujące części :)
[#13] Re: UFO: Enemy Unknown - recenzja

@Olo, post #12

Szybkiego powrotu do zdrowia!
[#14] Re: UFO: Enemy Unknown - recenzja

@Marek Szyprowski, post #11

Wszystko jest tak samo jasne, ale pole widzenia jest ograniczone z tego co pamietam.
[#15] Re: UFO: Enemy Unknown - recenzja

@GumBoy, post #14

Wszystko jest tak samo jasne, ale pole widzenia jest ograniczone z tego co pamietam.


Nie. W misjach nocnych (w wersji na PC) im dalej od źródła światła (i oczywiście żołnierzy) tym jest ciemniej. Efekt, choć prosty, nawet do dziś może robić wrażenie. Gdy jest ciemno to rzeczywiście nie widać z ufoków, ale niech tylko znajdą się na oświetlonym terenie... :)

Ostatnia edycja: 31.07.06 16:59:55
[#16] Re: UFO: Enemy Unknown - recenzja

@Adam Kulesza, post #15

Już dobrze nie pamiętam, ale wydaje mi się, że w nocnych misjach na Ami żołnierze widzą na mniejszą odległość po prostu, tylko nie jest to graficznie przedstawione w postaci zaciemnionych elementów terenu.

Ostatnia edycja: 04.08.06 14:53:38
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem