Komentowana treść: Microcosm - recenzja
[#1] Re: Microcosm - recenzja
Kiedyś myślałem, że Microcosm ma lepszą grafikę. Te sprajty i tunel są takie dosyć średnie w porównaniu z np. tunelem z Super Stardust. Zmyliło mnie rewelacyjne (jak na tamte czasy) intro. Dzięki za recenzję - przeczytam z rozkoszą.
[#2] Re: Microcosm - recenzja
Dzieki za recenzje. Gra całkiem nadaje sie do "piwa z kumplem".
[#3] Re: Microcosm - recenzja
Gra "jednorazowego odpalenia". Ale warto zagrać w nią choć ten jeden raz. :)
[#4] Re: Microcosm - recenzja
Dość wnikliwa recenzja trzeba przyznać OK

Swego czasu Microcosm zrobił na mnie duże wrażenie.
Film prosto z CD na dużym TV to był,o coś i ten oxydowany metalicznie połyskujący boss.

Jako ciekawostkę przytoczę fakt, że Microcosm wykorzystywał (jakby) pamięć Fast zainstalowaną w rozszerzeniu ProModule.
Podczas rozgrywki po wciśnięciu pauzy cdrom doczytywał animację tunelu do fastu ile wejdzie, a po odpauzowaniu był prawdziwy SPEED !

Gdyby dało się do expansion slot podpiąć Blizzard PPC zamiast FMV, + oczywiście promodule to byłaby fajna Amiga.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem