Komentowana treść: Alternatywna historia Amigi
[#1] Re: Alternatywna historia Amigi
"bugraport.library" jest zgapiona z MorphOS-a.
[#2] Re: Alternatywna historia Amigi
Tez bym sie napil ;)
Słabiutkie.
[#3] Re: Alternatywna historia Amigi
Mnie się podoba. Wesoły początek nowego roku. OK
[#4] Re: Alternatywna historia Amigi
Podoba mi sie ta historia. Nowym AmigaOS miał być, i mógłby być MorphOS (mam tu na myśli nazwę tylko), gdyby nie podział środowiska. Kto by przypuszczał, że od pierwszych wzmianek o rewolucyjnym MorphOS-ie (bo porzucającym 68k) w Amiga Magazynie tak kontrowersyjnie potoczy się historia Amigi.

@ Grzegorz Kraszewski
SOE napisał o bugraport.library w swoim fantastycznym opowiadaniu o AmigaOS, a w MorphOS-ie (chyba od 2.1 w górę, bo w moim 1.4.5 nie widzę tego w libs: ) jest bugreport.library :)

Jeśli taka biblioteka pojawi się kiedyś w AmigaOS to życzę nam, żeby to była prawdziwa bugraport.library, a nie bugraport.so


Ostatnia edycja: 02.01.10 19:26:21
[#5] Re: Alternatywna historia Amigi
Niezły tekst ;) . Fajnie się czytało

@r-tea
na 90 % jak się pojawi to będzie jako .so :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem