Komentowana treść: The Maze of Galious dla AROS-a
[#1] Re: The Maze of Galious dla AROS-a
Bardzo fajna gra, pamietam jak przygotowywalem kidys do tej gry skorke. Nawet mialem gdzies w mailach zgode na sporzeadzenie takiej grafiki autora :) Ech kupe lat temu...
[#2] Re: The Maze of Galious dla AROS-a
Hej Kolego.Jako tako ,że właśnie stałem sie szczesliwym posiadaczem Sama OS4.1 wiec nie prożnuje w sciąganiu wszystkiego ze strony www.os4depot.net .Oczywiscie trafilem na The Maze of Galious jakies dwa dni temu i musze przyznac ,że zrobiła na mnie pozytywne wrażenie.Zaraz sie przekonam czy podziela mój pogląđ rodzinny Amiga-Game-Tester w postaci pieknej ale zawsze upartej blondynki

Kurde znów mam problem z polskimi znakami diakrytycznymi.W polu "dodaj komentarz" wszystko ok ale gdy wchodze na podgląđ lub dodaj komentarz nie mam literki e" z ogonkiem "tylko jakieś -ć.
[#3] Re: The Maze of Galious dla AROS-a
pojawiła się aktualizacja
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem