• Opis

Moja Jaskinia - czyli miejsce gdzie znajdują się prawie wszystkie moje komputerowe graty. Na zdjęciu oryginalne oprogramowanie oraz czasopisma poświęcone Amidze (najciekawsze dla mnie, są te z lat 1986-87, czyli początków Amigi.

zamieścił: Deftronic/...

data: 2008.05.10 12:42

kategoria: Ciekawostki / Miejsca

rozmiar pliku: 788.0 kb

rozdzielczość: 1900x1262

odsłon: 721

komentarzy: 5

Ocena użytkowników: 5 (oceniających: 5)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: DiNX Project HQ - part 1 ;)
Ładna "świątynia" :)
[#2] Re: DiNX Project HQ - part 1 ;)
Cieszy oko taki widoczek.

Szacuneczek
[#3] Re: DiNX Project HQ - part 1 ;)

@Hubez, post #2

Dzięki za miłe słowa. W planie mam zamieszczenie dokładnych zdjęć posiadanego sprzętu, ale przede wszystkim gazet, magazynów i rzadkiego oprogramowania. Naprawdę niesamowicie czyta się pierwsze relacje/opisy/komentarze/prognozy w COMMODORE COMPUTING INTERNATIONAL z 1986 na temat AMIGI (a numer specjalny tego pisma z 09/1986 poświecony AMI to już jest w ogóle czad!). Niestety problemem jest czas. Stopniowo jednak będę dodawał poszczególne elementy.
[#4] Re: DiNX Project HQ - part 1 ;)
Vista lite? ;]

Ostatnia edycja: 11.06.08 14:31:42
[#5] Re: DiNX Project HQ - part 1 ;)

@Kokos, post #4

Nooo... tak! Wiadomo w koncu, ze MS zawsze zrzynal od lepszych/wizjonerskich firm :). Szkoda tylko, ze swoją Vistę wydali nie na dyskietce 3.5'', ale na DVD .
[#6] Re: DiNX Project HQ - part 1 ;)
Ładne :D

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2013 23:39:18 przez Tom Rain
[#7] Re: DiNX Project HQ - part 1 ;)
Woooooooooooooooow!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem