Photoshop 4.01 pod Basiliskiem na Efice

  • Opis

Wersja okienkowa żeby pokazać, że to faktycznie pod MorphOSem. Prędkość (nawet w fulscreenie na wersji rzookola) nie powala - szczerze mówiąc wydaje mi się, że na klasyku z 040 działał ciut szybciej. Ale pracować (na upartego) się da.

zamieścił: recedent

data: 2009.01.12 10:28

kategoria: Programy i gry / Basilisk

rozmiar pliku: 303.6 kb

rozdzielczość: 1024x768

odsłon: 294

komentarzy: 4

Ocena użytkowników: 5 (oceniających: 4)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Photoshop 4.01 pod Basiliskiem na Efice
heh, przypominaja sie stare dobre czasy, wtedy to po raz pierwszy pod fusionem odpalilem Photoshopa. Faktycznie na 040 przy moich 16 mb fast pracowalo sie nawet dobrze. Problem pojawial sie jak juz trzeba bylo zrobic cos na kilku przezroczystych warstwach i do tego w 300 dpi.
[#2] Re: Photoshop 4.01 pod Basiliskiem na Efice

@Koyot1222, post #1

yyy... szczerze - predkosc PS 4 pod macosem jest dosc zadowalajaca pod shapeshifterem przy procku 030/40mhz ;) i wez tu sie czlowieku przesiadz z klasyka na cos nowszego
[#3] Re: Photoshop 4.01 pod Basiliskiem na Efice

@Czarek, post #2

Też byłem trochę rozczarowany prędkością emulacji po przesiadce (tym chętniej dołożę się do bounty na JIT 68k dla PPC). Ale z drugiej strony nie wiem co to znaczy dla Ciebie "dość zadowalająca" :). Postaram się go zademonstrować na jakiejś Ami-imprezie.
[#4] Re: Photoshop 4.01 pod Basiliskiem na Efice

@recedent, post #3

Szkoda ze basilisk nie kozysta z JIT w Mosie . A emuluje sam 68k i dlatego jest wolno ...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem