Prawdziwy MorphO(S) na właściwym miejscu.

  • Opis

Oto prezent jaki zrobiła mi Żona pod choinkę (grudzień 2010). Motyl jest oczywiście prawdziwy i dokładnie taki jak w logo MorphOS (Morpho anaxiba, Brazylia). Gdyby nie był to bym go nie dostał. :) Pomimo tego, że jest zasuszony wygląda jakby czuł się tam bardzo dobrze. To zapewne przez bliskie sąsiedztwo komputera z MorphOS-em.

zamieścił: MDW

data: 2011.02.26 16:30

kategoria: Ciekawostki / Różne

rozmiar pliku: 299.4 kb

rozdzielczość: 1600x675

odsłon: 279

komentarzy: 6

Ocena użytkowników: 5 (oceniających: 18)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Prawdziwy MorphO(S) na właściwym miejscu.
Za motylka daję piątkę OK
Aaa..a to koło monitora to "glut lampa" ?

Ostatnia edycja: 26.02.11 19:34:21
[#2] Re: Prawdziwy MorphO(S) na właściwym miejscu.

@waldiamiga, post #1

Tak, to "glut lampa". :) Chociaż ja ją nazywam "bloby", bo jest identyczna jak bloby w demach. Taka szmirka ale chciałem mieć, bo można na nią patrzeć, patrzeć i patrzeć bez końca. Jak mam coś do roboty to lepiej nie włączać. :)
[#3] Re: Prawdziwy MorphO(S) na właściwym miejscu.
Szkoda motyla :(
[#4] Re: Prawdziwy MorphO(S) na właściwym miejscu.
piuntka na fazie czyly po 07 hehehe
[#5] Re: Prawdziwy MorphO(S) na właściwym miejscu.
Ale ten motyl ogrooomny... :)
[#6] Re: Prawdziwy MorphO(S) na właściwym miejscu.

@MDW, post #2

No super motyl, ale trochę zbyt duży porządek, frasujące ;). Mimo wszystko najwyższa ocena :}.
[#7] Re: Prawdziwy MorphO(S) na właściwym miejscu.

@BagoZonde, post #6

Porządek? Zupełnie nie sprzątałem. Taki stan jak widać na fotce mam zawsze przy moich sprzętach. Zarówno w pracy jak i w domu. Nie lubię jak mi się za dużo rzeczy pałęta po (i tak malutkim) biurku. W razie potrzeby muszę mieć gdzie postawić szklankę, książkę, talerz, ciasteczka, płytę, urządzenie mobilne... :)
[#8] Re: Prawdziwy MorphO(S) na właściwym miejscu.
Biedny motylek pomysł Ale tylko masz jednego takiego motyla? pomysł
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem