• Ankieta

Gdy pojawi się AmigaOS 4.1:

  • jestem zadowolony z AmigaOS 4.0 i nie potrzebuję uaktualnienia,
    2 głosów 2.2%
  • kupię go i uaktualnię posiadany AmigaOS 4.0 za każde pieniądze,
    8 głosów 9%
  • nie kupię go, bo nie warto,
    12 głosów 13.5%
  • wszystko zależy do ceny,
    16 głosów 18%
  • nie jestem zainteresowany tym systemem,
    49 głosów 55.1%

Ankieta skończyła się 23.07.2008

[#1] Re: Gdy pojawi się AmigaOS 4.1:
Brakuje opcji - kupie jak pojawi sie sprzet :)
[#2] Re: Gdy pojawi się AmigaOS 4.1:
Brakuje też opcji Nie kupię bo kupiłem MOS2 :D
[#3] Re: Gdy pojawi się AmigaOS 4.1:

@Arbuz, post #2

Dla Ciebie, Arbuz, odpowiednia opcja jest.
[#4] Re: Gdy pojawi się AmigaOS 4.1:

@mailman, post #3

Ja też chciałem odpowiedzieć "Nie jestem zainteresowany bo kupiłem MOS2.0". I nie było opcji, muszę się zalogowac jako Arbuz? ;)
[#5] Re: Gdy pojawi się AmigaOS 4.1:
Swoją drogą ta ankieta ostatecznie demaskuje pseudo- (czy nawet anty-) amigowość tego portalu. 60% czytelników nie jest zainteresowanych Prawdziwym Amigowym Systemem.



Hańba!!!!11111jeden



Zupełnie jak 40% zdrajców na AmigaWorld.net, którzy w ankiecie byli zainteresowani kupnem MorphOS-a.
[#6] Re: Gdy pojawi się AmigaOS 4.1:

@Grzegorz Kraszewski, post #5

pozostaje mi tylko samobiczowanie :)
[#7] Re: Gdy pojawi się AmigaOS 4.1:

@mailman, post #3

Nie ma opcji bo zdążyłem zagłosować wcześniej :D
[#8] Re: Gdy pojawi się AmigaOS 4.1:
Zastanawia mnie odpowiedź "Wszystko zależy od ceny". Kto na to głosował? Skoro AmigaOS 4.1 jest tylko na AmigaONE/microA1 to można założyć, że użytkownik ma tę maszynę. No a jak ktoś już kupił taką niezbyt tanią maszynę to nie kupi na nią systemu operacyjnego do którego została stworzona? Jak AmigaOS 4.1 będzie kosztował 100 euro to ktos taki kupi a jak 200 euro to nie? I co, przez 100 euro nie będzie używał maszyny z 4.1? Uffff... To tak jakby kupić wypasione Audi A8 i nim nie jeździć z powodu braku pieniędzy na opony.
[#9] Re: Gdy pojawi się AmigaOS 4.1:
Chętnie bym wziął udział w tej ankiecie ale nie ma dla mnie takiej opcji, którą mógłbym wybrać. Ankieta jest skazana z góry na porażkę bo osoby nie posiadające wymaganego sprzętu do uruchomienia AOS4.1 biorą udział w ankiecie i wybierają złośliwie opcję "1" (posiadacze pegów, efik). Dla osoby z "zewnątrz" która ogląda tą ankietę wynika, że AOS4.x jest jakimś wielkim niewypałem co jest nieprawdą.

Ze swojej strony dodam, że jestem zainteresowany tym systemem, chętnie bym go kupił nawet za 150e pod warunkiem, że bedzie działać na samancie. Nie posiadam AONE czy mA i nie będę oddawać swojego głosu w tej ankiecie.

[#10] Re: Gdy pojawi się AmigaOS 4.1:

@Leon, post #9

Za to posiadam efike i jestem "zlosliwy" bo nie zaglosowalem na opcje nr jeden ergo jestem lepszy:D, to chciales napisac? Uwazasz ze osoby glosujace na opcje nr 1 to zlosliwe trole?
[#11] Re: Gdy pojawi się AmigaOS 4.1:

@Fazior, post #10

Mialo byc nie jestem zlosliwy:)

[#12] Re: Gdy pojawi się AmigaOS 4.1:

@Fazior, post #10

A co, nie jesteś złośliwym trollem? ;)

W dodatku śmiesz krytykować czyjeś rzemiosło fotograficzne!
[#13] Re: Gdy pojawi się AmigaOS 4.1:

@MinisterQ, post #12

Widocznie Fazior chciał dostać bana ale mu się kolejny raz na execu nie udało. Na Atari Area to za taką krytykę to by dostał kilka miesięcy odpoczynku.
[#14] Re: Gdy pojawi się AmigaOS 4.1:
zrobi sie ciekawie jak prawda sie okaze wersja na efike :D
[#15] Re: Gdy pojawi się AmigaOS 4.1:

@MDW, post #8

No wybacz a czego ty tu nie rozumiesz? Ankieta jak to ankieta ma niestety nieprecyzyjne pytania. Chyba jedyne sensowne pytania w ankietach to TAK i NIE. Jak czytam tak sformułowane pytania to mi się nóż w kieszeni otwiera. Co to znaczy za każđą cenę ????? Jak będzie kosztował 1000000 Euro to też mam kupić????
[#16] Re: Gdy pojawi się AmigaOS 4.1:

@wali7, post #4

Taka opcja jest bez sensu. MOS2 i OS4.1 są na innych platformach, więc mało kto ma opcję wyboru pomiędzy tymi dwoma.
[#17] Re: Gdy pojawi się AmigaOS 4.1:

@MDW, post #8

Można jeździć na starych oponach (OS4.0), które ponoć sprawują się wyśmienicie.
[#18] Re: Gdy pojawi się AmigaOS 4.1:

@Leon, post #9

Nie ma dla Ciebie opcji, to nie bierzesz udziału w ankiecie.



Poza tym co oznacza "ankieta jest skazana na porażkę"? Że nikt nie zagłosuje? Mylisz się jak widać.
[#19] Re: Gdy pojawi się AmigaOS 4.1:

@GumBoy, post #18

Nie ma dla Ciebie opcji, to nie bierzesz udziału w ankiecie

To według Ciebie którą opcję powinienem wybrać? bo moim zdaniem ani jedna z pięciu nie pasuje.

Poprzez źle dobrane pytania uzyskaliście efekt jaki widać w ankiecie.
[#20] Re: Gdy pojawi się AmigaOS 4.1:

@Leon, post #19

Żadnej nie powinieneś wybrać, jeśli Twoja odpowiedź nie została uwzględniona.



Uzyskaliście, czyli kto? I jaki efekt widać w ankiecie?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem