Komentarze do artykułu: Ishar 2 - Messengers of Doom

[#1] Re: Ishar 2 - Messengers of Doom
W grze można kopiować przedmioty, zupełnie za darmo. Wystarczy posiadać strzały lub chociaż jedną strzałę, taką co do łuku się używa ;). Wkładamy strzałę do brzucha jednego z bohaterów naszej drużyny i od tej pory aktywne jest kopiowanie przedmiotów znajdujących sie w posiadaniu drużyny. By wyłączyć kopiowanie wyjmujemy strzałę z brzucha ;)
Działa również w Ishar 3.
[#2] Re: Ishar 2 - Messengers of Doom
Wîaônie rozpoczynam przygodë z Ishar 2, klimat gfx jest niezwykîy. Z "niezwykîoôciâ" muzyki gorzej :). Co do recenzji mam tylko maîâ uwagë a propos "sztuczek" co do uruchamiania gry pod procesorami > 68020. Jako posiadacz 030/50 bez uűywania WHDLoad skopiowaîem wszystkie pliki (w wersji AGA) do jednego katalogu, zrobiîem assign dla dyskietek (Ishar2_A: Ishar2_B: itd.) i po prostu uruchomiîem na Workbenchu (z FBlit'em, ale nie wiem czy wpîywa on na grë). Mi dziaîa dobrze.



Pozdrawiam :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem