Komentarze do artykułu: Instalacja Warp3D

[#1] Re: Instalacja Warp3D
Artykul jest ciekawy i mysle ze wielu osobom moze pomoc w intalacji tego pakietu.

Od siebie chcialbym dodac jedna rzecz o ktorej w tym arykule nie wspomniano

a na niektorych konfiguracjach moze sprawic problem.



Uzytkownicy Mediatora 1200 wiedza ze moze on pracowac w trybie MMU lub NOMMU.

Jesli zainstalujemy wszystkie biblioteki odpowiedzialne za dzialanie Warp3D to moze sie

okazac ze w trybie NOMMU akceleracja 3D moze sprawiac problemy np bledne wyswietlanie

obrazu lub zaklucenia w wyswietlaniu grafiki po wyjsciu z programu ktory uzywal Warp3D.

Dlatego niektorzy uzytkownicy uwazaja ze praca wspomagania 3D mozliwa jest tylko w trybie MMU.

Nie jest to jednak do konca prawda.

Za takie zachowanie odpowiedzialny jest maly bug w bibliotekach Warp3D.

Aby bylo mozliwe kozystanie z wspomagania 3D w trybie NOMMU nalezy zastosowac pewna sztuczke

ktora moim zdaniem nie jest najlepszym rozwiazaniem tego problemu.

W przypadku pracy w trybie NOMMU nalezy wykasowac (lub zmienic nazwe) nastepujace pliki:



W3D_Picasso96MU.library

W3D_AvengerBEMU.library

W3D_AvengerLEMU.library

[#2] Re: Instalacja Warp3D
Jak instalowałem Warp3D na BVision to miałem pewne problemy związane z cgxsystem.library. Nie należy używać wersji ppc i koniecznie należy sprawdzić, czy mamy jej odpowiednią wersję. BVisionPPC kupowałem dwa razy - raz produkcji Phase5 i raz produkcji DCE. I na dyskietkach instalacyjnych zawsze dostawałem zbyt starą wersję tej biblioteki. Efekt jest taki, że program testowy się uruchamia, ale nie ma na nim obiektów.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem