Komentowana treść: Grunch także dla AmigaOS 3.x i AmigaOS 4.x
[#1] Re: Grunch także dla AmigaOS 3.x i AmigaOS 4.x
Na AOS 3.9 (WinUAE) działa, tylko trzeba podmienić exeka z MOSowego ELFa na binarkę 68k. W przypadku wersji 3.1 AOS miałem dodatkowo problem z ikoną (3.1 nie obsługuje u mnie ikon png - trzeba było podmienić).
Poza tym program miał problemy z Aminetem - nie mógł ściągnąć programów z niego (nie znajdował ich). Tu winę ponosi raczej moje przeciążone łącze (ściągam ISO ze strony MS) i pewnie da się to naprawić ustawiając w prefsach dłuższe oczekiwanie na odpowiedź serwera.
Na próbę zainstalowałem BoulderDasha i nawet sprawnie to poszło, gra działała. Jednak z deinstalacją program ma problemy - pozostawia śmieci. Musiałem ręcznie usunąć katalog gry.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem