• Ankieta

Czy kupisz netbooka z AmigaOS 4.x, jak już będzie dostępny w sprzedaży, znając jego prawdopodobną cenę??

  • Nie kupię
    60 głosów 60
  • Tak, kupię
    35 głosów 35
  • Jeszcze rozważam
    31 głosów 31

Ankieta skończyła się 06.11.2011

[#1] Re: Czy kupisz netbooka z AmigaOS 4.x, jak już będzie dostępny w sprzedaży, znając jego prawdopodobną cenę??
kupię jak cena i możliwości techniczne będą lepsze od konkurencji
[#2] Re: Czy kupisz netbooka z AmigaOS 4.x, jak już będzie dostępny w sprzedaży, znając jego prawdopodobną cenę??
News pozytywnie mnie zaskoczył, co nie oznacza jednak, że się rzucę na kota w worku
[#3] Re: Czy kupisz netbooka z AmigaOS 4.x, jak już będzie dostępny w sprzedaży, znając jego prawdopodobną cenę??
Ja nie kupię bo mam już tablet z andkiem i nie potrzebuję netbooka nawet z amigaos'em. Co do amigowania to mam w domu PowerMaca z MorphOS'em i to mi w zupełności wystarcza.
[#4] Re: Czy kupisz netbooka z AmigaOS 4.x, jak już będzie dostępny w sprzedaży, znając jego prawdopodobną cenę??
A ja nie kupię, bo nie widzę żadnego zastosowania dla tego netbooka, podobnie zresztą jak i dla X1000.
[#5] Re: Czy kupisz netbooka z AmigaOS 4.x, jak już będzie dostępny w sprzedaży, znając jego prawdopodobną cenę??

@c3h6, post #4

Jeśli cena wraz z system będzie w granicach 1500zł to kupuje , podłączam to do monitora lub lcdka i szafa gra.
W sumie wynik ankiety mnie nie dziwi , niektórym nigdy się nie dogodzi..
[#6] Re: Czy kupisz netbooka z AmigaOS 4.x, jak już będzie dostępny w sprzedaży, znając jego prawdopodobną cenę??

@vegeta, post #5

Myślę, że źle do tego podchodzisz. Niektórych po prostu nie interesuje nowa maszyna na AOS (mają np. SAM lub coś innego), nie interesuje ich AOS 4 w ogóle lub zbierają na coś mocniejszego(chociaż zdaje sobie sprawę, jak niewielu to takich :d). Bądź nie znajdują u siebie zastosowania dla tego sprzętu, który, no cóż, raczej zbyt potężny nie będzie.

Myślę, że dotychczasowy wynik ankiety wcale nie wróży źle nowej maszynce. A i przez ten rok (bo znając życie tyle to potrwa) wielu może zmienić zdanie.
[#7] Re: Czy kupisz netbooka z AmigaOS 4.x, jak już będzie dostępny w sprzedaży, znając jego prawdopodobną cenę??

@okejokej, post #6

Myślę, że niektórych wogóle nie interesuje już amigowanie , niestety wylewają na tym portalu swoje frustracje.
Z resztą oczywiście zgadzam się.
[#8] Re: Czy kupisz netbooka z AmigaOS 4.x, jak już będzie dostępny w sprzedaży, znając jego prawdopodobną cenę??

@vegeta, post #7

Kupię, jeśli cena i parametry będą zgodne z deklaracjami.
[#9] Re: Czy kupisz netbooka z AmigaOS 4.x, jak już będzie dostępny w sprzedaży, znając jego prawdopodobną cenę??

@vegeta, post #5

W sumie wynik ankiety mnie nie dziwi , niektórym nigdy się nie dogodzi..

Trudno dogodzić osobom które używają lepszego systemu na lepszym sprzęcie. Po za tym rozwiązania mobilne w przypadku jakichkolwiek amisystemów mnie nie interesują, a jeśli w przyszłości zmienie zdanie kupie po prostu PB w konfiguracji lepszej za mniejsze pieniądze.
Jeśli natomiast ktoś jest zwolennikiem AmigaOS4 i nie ma jeszcze odpowiedniej maszynki pod ten system to jak najbardziej powinien być zainteresowany. Bo nic lepszego w tej cenie mu się nie trafi. Tradycyjnie tylko musi uzbroić się w cierpliwość o którą się nie martwie bo trening czyni mistrza.
[#10] Re: Czy kupisz netbooka z AmigaOS 4.x, jak już będzie dostępny w sprzedaży, znając jego prawdopodobną cenę??
To nie tak :)

Nie kupię, bo:
1) nie zastąpi mi raczej MB Pro :)
2) amigowanie mnie interesuje jak najbardziej z tym, że X1000 za droga jest a ja 19.09 przelałem kaskę na AO500 :) więc nie potrzeba mi aż 3 komputerów

W moim przypadku mało używam sprzętu mobilnego a kupić aby kupić? Strata forsy, wolałem kupić sprzęt stacjonarny.
[#11] Re: Czy kupisz netbooka z AmigaOS 4.x, jak już będzie dostępny w sprzedaży, znając jego prawdopodobną cenę??
Powinna być także opcja "kupiłbym, gdybym miał za co". Bo jak na razie tak ankieta wyłania tylko zainteresowanych 100% kupnem tego sprzętu ale nie mówi ilu ludzi byłoby nim zainteresowanych.
[#12] Re: Czy kupisz netbooka z AmigaOS 4.x, jak już będzie dostępny w sprzedaży, znając jego prawdopodobną cenę??
Czas jest, aby nazbierac gotowke, jednak nie wydam jej (w momencie, kiedy juz bedzie uzbierana) do momentu, az otrzymamy pelna specyfikacje sprzetu i ostatecznej ceny. Wtedy podejme decyzje. Kibicuje OS4.x, ale w granicach rozsadku wzgledem mojej polskiej kieszeni, dlatego opcja "jeszcze rozwazam" na chwile obecna jest jedynym uzasadnionym wyborem.

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2011 13:04:59 przez Lokaty
[#13] Re: Czy kupisz netbooka z AmigaOS 4.x, jak już będzie dostępny w sprzedaży, znając jego prawdopodobną cenę??
Jeżeli razem z systemem cena będzie 999 PLN, to już nie będę rozważał, tylko sobie kupię. :)
[#14] Re: Czy kupisz netbooka z AmigaOS 4.x, jak już będzie dostępny w sprzedaży, znając jego prawdopodobną cenę??
Że tak się spytam: a jak działa menu kontekstowe na netbooku?
[#15] Re: Czy kupisz netbooka z AmigaOS 4.x, jak już będzie dostępny w sprzedaży, znając jego prawdopodobną cenę??

@Dopuser, post #14

A do kogo to pytanie? (retoryczne?)
[#16] Re: Czy kupisz netbooka z AmigaOS 4.x, jak już będzie dostępny w sprzedaży, znając jego prawdopodobną cenę??
Oczywiście kupię.
[#17] Re: Czy kupisz netbooka z AmigaOS 4.x, jak już będzie dostępny w sprzedaży, znając jego prawdopodobną cenę??

@parallax, post #16

Pewnie że kupię !
Zależy to tylko od ceny jak będzie z kosmosu to odpada.
Wszystko jest możliwe.
Netbook z AOS 4X byłby bardo ciekawym rozwiązaniem na dzisiejszym rynku.
Zwróćcie uwagę że w teraźniejszych czasach każdy szuka czegoś oryginalnego z czym mógłby się utożsamić i sobie przyswoić na wlasną modę.
A ami na netbooku to coś nowego i baaardzo ciekawego.
Tak poza tym widzę że ostatnimi czasy AOS4X jest coraz lepiej rozpoznawalna i chyba szeroko zakraja!
Ciekawe co z tego wyniknie w przyszłości?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem