Komentowana treść: Wszystko, co chciałbyś wiedzieć o taglistach
[#1] Re: Wszystko, co chciałbyś wiedzieć o taglistach
Czy mi się wydaje czy Krashan jest jedyną na świecie osobą, która robi cokolwiek w kierunku edukowania ludzi chcących tworzyć programy pod AmigaOS/MorphOS z wykorzystaniem systemowego API (czyli tak jak to powinno być w idealnym rozwiązaniu)? Wielkie brawa dla tego Pana.
[#2] Re: Wszystko, co chciałbyś wiedzieć o taglistach
Może nie jest jedyny. Artykuł jest bardzo w porządku, sporo rzeczy mi rozjaśnił. OK
[#3] Re: Wszystko, co chciałbyś wiedzieć o taglistach
Artykuł bardzo dobry, choć taglisty to rzecz niezwykle prosta i łatwa w obsłudze więc nie wiem czemu poświęcać mu tak duży artykuł. W każdym razie gratulacje dla pana Kraszewskiego.
[#4] Re: Wszystko, co chciałbyś wiedzieć o taglistach

@Klub Amigi RNS, post #3

czyli ile razy korzystałeś z TAG_SKIPa ?
[#5] Re: Wszystko, co chciałbyś wiedzieć o taglistach

@rzookol, post #4

Nie korzystałem, dopiero z tego artykułu się o nim dowiedziałem, chodziło mi o to, że z taglistami mam do czynienia cały czas pisząc dla Amigi i nie wiąże się to z jakimś dużym wysiłkiem.
[#6] Re: Wszystko, co chciałbyś wiedzieć o taglistach

@MDW, post #1

Ja Krashanowi nigdy nie mogłem niczego zarzucić, tak się stało i tym razem ;). Korzystajcie "młodzieży" amigowa!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem