Komentowana treść: I ty możesz zhakować PPA!
[#1] Re: I ty możesz zhakować PPA!
Bardzo dobra wiadomość super
BRAWO OK
[#2] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#3] Re: I ty możesz zhakować PPA!
Kiedyś grałem w wersje PC, jak wytargam eMaca z szafy lub pojawi się MorphOS 3.0 zagram jeszcze raz.
Stefkos i Widelec rulez !!
[#4] Re: I ty możesz zhakować PPA!
Yeeee ;)
[#5] Re: I ty możesz zhakować PPA!
A jest szansa na to aby port działał z polską wersją wydaną przez TechLand - innymi słowy czy jest szansa aby gra była po polsku ?
[#6] Re: I ty możesz zhakować PPA!

@gilban, post #5

czy jest szansa aby gra była po polsku?
Najpierw ktos ją musi shakować. :P
[#7] Re: I ty możesz zhakować PPA!

@gilban, post #5

Polska wersja jest niegrywalna... Na sztywno są tam potłumaczone komendy wydawane w linii poleceń, i tak aby skasować plik zamiast "del" trzeba wpisać "usuń" z polskimi znakami. Kiedyś niechcący kupiłem polską wersję, czego potem bardzo mocno żałowałem, gdyż właśnie przez taki zabieg gra stała się niegrywalna, a patche do wersji EN nie działały z PL wersją gry.
[#8] Re: I ty możesz zhakować PPA!

@gilban, post #5

Niestety nie mielismy/mamy takiej wersji aby sprobowac przystosowac gre.
[#9] Re: I ty możesz zhakować PPA!

@stefkos, post #8

POsiadanie gry by nic nie dało, bo to hardhack, tłumaczenie jest zawarte bezpośrednio w pliku .exe, a nie w zewnętrznych modułach. Podmiana plików z danymi nie pomoże.
[#10] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#11] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#12] Re: I ty możesz zhakować PPA!

@stefkos, post #11

Szczerze mówiąc nie znam tej gry, ale brawa dla ekipy Widelec + Stefkos. Może pora również na coś od siebie (np. współpraca przy Arcymagu) ? ;)
[#13] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#14] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#15] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#16] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#17] [post oznaczony jako OT] wyświetl
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem