Komentowana treść: Micromys V4 w Vesalii
[#1] Re: Micromys V4 w Vesalii
Mam Micromysa V3, jeśli tradycja zostanie utrzymana, to szykuje się kolejny dobry produkt. Wg. mnie jeden z lepszych interfejsów myszy. Szczególnie fajna jest możliwość używania także z C64.

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2012 18:45:36 przez strim
[#2] Re: Micromys V4 w Vesalii

@strim, post #1

Ja właśnie planuję kupić jakiś interfrejs myszki ;) może i toto kupię ;)
[#3] Re: Micromys V4 w Vesalii

@strim, post #1

A czy warto wydawać 25euro dla Amigi? Na Allegro jeden Pan sprzedaje interface myszy na USB, taki sprytny poręczny za chyba 35pln. Z jakiś rok temu sobie sprawiłem, razem z interface klawiatury do A4000D i sobie chwalę. Interface do klawiatury ma tylko jedną wadę, jak Amiga się mocno zwiesi, to reset z klawiatury nie działa, ale tak to super śmiga, aż miło OK
[#4] Re: Micromys V4 w Vesalii

@flops, post #3

na USB


Nie "na USB" tylko "na PS/2 z gniazdem USB".
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem