Komentarze do artykułu: Instalacja systemu operacyjnego

[#1] Re: Instalacja systemu operacyjnego
W drugiej części poproszę o instrukcję instalacji AmigaSys lub czegoś podobnego.
[#2] Re: Instalacja systemu operacyjnego
Nie chcę być złośliwy, ale co to za niebieskie tło na ostatnim screenshocie? Oryginalny AmigaOS 3.1 instalowany z oryginalnych dyskietek takiego tła raczej nie ma. Przynajmniej mój nie ma. Za to pewna piracka kopia, która krąży po sieci... gwizdanie

Jeszcze początkujący pomyśli, że coś jest nie tak, gdy tło jest szare.

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2012 10:49:17 przez strim
[#3] Re: Instalacja systemu operacyjnego
Screenshoty są koślawe.
[#4] Re: Instalacja systemu operacyjnego
nigdy nie tykalem dyskietki z instalatorem systemu aos3, chyba nawet takiej dyskietki nie mialem. kiedy kupilem swoj pierwszy hdd to zwyczajnie przenosilem co trzeba filemasterem i zmodyfikowalem nieco sekwencje startowa itd... podobnie zreszta robilem i robie z programami. pojecie instalatora i samej instalacji programow bylo na Amidze dla mnie dosc abstrakcyjne, dopiero na Windowsie do tego musialem przywyknac, chociaz mialem taka ciagla potrzebe robienia sobie wersji tzw. portable roznych uzywanych programow i instalowania ich poprzez kopiowanie tam gdzie chce. To "zboczenie" mam do dzisiaj :)

ps. za to znow na linuxie systemy tzw. pakietow przypadly mi do gustu, chociaz nie wszystkie tego typu rozwiazania...
[#5] Re: Instalacja systemu operacyjnego
Różnice w instalacji są właściwie kosmetyczne, a jedyna większa różnica jest taka, że system 2.0 oraz 2.1 nie posiadają dyskietki "Install".


Nie chciałbym być złośliwy, ale już na początku artykułu wkradł się błąd...
[#6] Re: Instalacja systemu operacyjnego
Witam.
Mialem zainstalowany workbench na karcie zamontowanej w amidze 600 po ostatnich prubach zainstalowania whdload cos sie stalo po wlaczeniu amigi mam informacje na ekranie

Amiga Rom Operating System and Libraies
Copyright 1985-1993 Commodore-Amiga,Inc.
All Rights Reserved.
C:SetPatch: Unknown command
C:SetPatch failed returncode 10
1>

Stalo sie tak po próbie instalacji WHDload a dokladniej po instalowaniu Insallera przy prubie wpisania komendy loadwb nic sie nie dzieje kiedy wpisuje endcli pojawia sie tylko gorna belka z napisem Workbench Screen.Nie mam zielonego pojecia co sie stalo wszystko bylo dobrze prosze o pomoc dodam ze jestem zupelnie zielony jesli chodzi o tematy systemu na Amidze .Czy bede musial wgrac nowy system a jak tak to jak bo zewnetrznej karty cf nie widzi bo nic nie dziala .Dodam ze wyswietla sie nie wszystko kiedy wkladam dyskietke ktora mialem dolaczona do zestawu do karty zewnetrznej wtedy moge cos tam robic ale ograniczone mozliwosci.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem