Komentarze do artykułu: Amiga i SATA w jednym domku

[#1] Re: Amiga i SATA w jednym domku
Dodam od siebie iż próbowałem róznych adapterów i większosć działała z Amigą. Wszystkie podpinałem do standardowego portu miniIDE z płyty głównej A1200. Napęd CD/DVD pochodzący z laptopa radzi sobie bez problemu. Sprawdzę transfery płyt CD/DVD, myślę że wolniejszy dostęp do ścieżki jest powodem wolniejszych transferów z płyt DVD. Dzięki za art...OK

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2012 13:54:13 przez Wojox
[#2] Re: Amiga i SATA w jednym domku
Nawet nie wiedziałem, że takiego tekstu będzie mi trzeba. Mam jedną przejściówkę ide<>sata, "znanej i lubianej" firmy NoName. FastAta4000 mk V dysk widzi, ale nie bootnie się z dysku podpiętego tą przejściówką. SCSI 2 na WarpEngine przez (najlepszą mi znaną) przejściówkę Acard SCSI<>IDE (a do niej dopięty rzeczony NoName) widzi dysk ale nie pozwoli go zainstalować (HDToolbox zwraca błąd 4 lub błąd 7). Teraz skuszę się na przejściówkę z marvellem. Jak zadziała - moje ssd poleci po SCSI (DMA robi swoje :) ) - jeśli nie, trzeba będzie spróbować ssd po klasycznym ide (dysk transcenda).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem