Komentowana treść: Nowe wersje programow dla MorphOS-a
[#1] Re: Nowe wersje programow dla MorphOS-a
MirrorCopy nie wymaga MorphOS-a 3. Tylko NTFS-3G ma takie wymagania, ponieważ wymaga filesysbox.library w wersji 1.0, a ta jest elementem MorphOS-a 3.0.
[#2] Re: Nowe wersje programow dla MorphOS-a
Pełna nazwa przeglądarki to Odyssey Web Browser, więc skrót OWB jest aktualny.
[#3] Re: Nowe wersje programow dla MorphOS-a
Zabieram się do tego MirrorCopy i się zabrać nie mogę. Chciałbym nim zastąpić swoje pseudo-TimeMachine do backupowania dysku w Pegasosie. Teraz za każdym razem kopiowane są całe partycje. A rozumiem, że to MirrorCopy potrafi porównywać zawartość i kopiować tylko różniące się elementy. Na pewno byłoby szybciej.

No i trzeba zerknąć na ten NTFS-3G.
[#4] Re: Nowe wersje programow dla MorphOS-a

@MDW, post #3

Trzeba kiedyś przygotować porządną technologię tworzenia kopii zapasowych. Na razie moja myśl została dopisana do todo.txt ;).
[#5] Re: Nowe wersje programow dla MorphOS-a

@Korni, post #4

Diavolo fajnie zgrywa partycje i jest nawet port dla MorphOS-a.
[#6] Re: Nowe wersje programow dla MorphOS-a

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #5

Skopiowałem w Mosie do odpowiednich katalogów pliki z NTFS-3G i zrestartowałem komputer.

Podłączyłem przez USB dysk twardy do komputera 160 GB. System stwierdził, że dysk jest zajęty w 100%. Czyli mogłem z dysku NTFS na dysk mosowy coś wgrać, jednak nie mogłem niz skopiować na dysk NTFS. Co jest nie tak ? Co mam zrobić aby działało to poprawnie ?
[#7] Re: Nowe wersje programow dla MorphOS-a

@gilban, post #6

A nie masz przypadkiem zainstalowanego wcześniejszego NTFS?
[#8] Re: Nowe wersje programow dla MorphOS-a

@AS, post #7

Tak, niestety ale działał dalej wcześniejszy ntfs. Dopiero musiałem stary plik wykasować i zmienić wpis w pliku filesystems.conf I teraz jest dobrze.
[#9] Re: Nowe wersje programow dla MorphOS-a

@gilban, post #8

Wywal ten NTFS-3G i zainstaluj sobie ten Marka Szyprowskiego.
[#10] Re: Nowe wersje programow dla MorphOS-a

@R-Tea, post #9

Przeczytaj od początku. Właśnie hodzi o zmienienie tego od Marka, gdyż on tylko daje możliwość odczytu. A ten nowy także zapisu. I po wymianie przez Gilbana na ten nowy napisał że jest ok.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem